Ana içeriğe atla

Siyah mat karton çanta

Siyah mat selefonlu karton çanta, el geçmeli karton poşetler. İp saplı veya kurdele saplı olarak da müşteri tercihine göre imalat yapılır. Siyah mat veya parlak hediyelik karton çanta siparişi verebilirsiniz. Siyah mat karton çanta burada!
mat siyah el geçmeli kağıt poşet
El geçmeli mat siyah karton canta
İp saplı siyah mat karton poşet ihtiyacınıza çözümler burada!
büyük boy siyah mat kağıt çanta
Geniş körüklü siyah mat selefonlu karton çantaSon zamanlarda müşterilerimizden yoğun şekilde gelen siyah mat zeminli karton çanta ve kağıt poşet isteği geldiğini gördük. Bu nedenle bu  paylaşımı yazma gereği duyduk. Cere Kağıt Poşetleri olarak müşteri isteği esaslı sipariş üzerine karton çanta ve kağıt poşet imalatı yapıyoruz. Müşterilerimiz hangi renk veya hangi dizayn isterse biz onun imalatını yapıyoruz. Karton fiyat ve baskı kalitesini en üst seviyede sunmaya çalışıyoruz.
karton poşet çeşitleri
siyah mat selefonlu karton çanta

İstediğiniz ölçülerde, istediğiniz miktarda ve istediğiniz kalitede karton çanta ve kağıt poşet siparişlerinizi bekliyoruz.

İp saplı, geniş körüklü karton çanta, özellikle pastane ve gıda ürünleri satan firmalar için uygundur. Kağıt torba üreticileri arasında önemli bir konumda olan Cere Ambalaj'dan kağıt poşet satın al ve kağıt çanta tasarımları ile baskılı karton çanta siparişi vermek için günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Büyük yatay boy karton çanta, özellikle giyim mağazaları için kullanımı uygundur. Karton çanta, kutu poşet, kağıt torba, karton poşet, baskılı kağıt poşet, kraft torba, kağıt çanta siparişleriniz de en uygun fiyat alarak ve alternatif ambalaj ürünlerini görmek ve bilgi almak için hemen bizi arayın. 
siyah mat selefonlu karton çanta
Büyük boy siyah mat karton çanta
Orta boy karton çanta, özellikle gömlek, triko, pantolon satışı ve ambalajı için uygundur. 24 x 39 x 9 Hediyelik karton poşet ve karton çanta modelleri görmek ve kağıt poşet fiyatı almak için bizi arayın 
magaza çantasi- siyah mat ip saplı kağıt poşet
orta boy siyah mat karton çanta
Gri renkli mat selefonlu karton çantalar, İp sağlı veya el geçmeli olarak imalatı yapılır. İsteğe bağlı olarak kurdela sap da takılabilir. Kurdela fiyat farkı müşteriye aittir. Ayrıca; resimlerdeki poşetler üzerine markanız, logonuz ve iletişim bilgilerinizin baskısı yapılabilir.
Siz isteyin biz yapalım!

Gri renk, mat selefon kaplı, ip saplı karton çanta
ip saplı lüks karton poşetler
gri mat selefonlu karton çanta
Siyah mat selefonlu kağıt poşetlerden istediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Mevcut 100'den fazla ebat yanı sıra özel bıçak yaptırarak bire bir ürün temin edebilirsiniz.

Orta yatay boy karton poşet : 39 x 25 x 9 cm
mat selefonlu lüks kağıt poşet
gri renkli lüx karton poşet

lüx kağıt poşet
selofonlu karton poşet

dikey boy karton poşet
Dikey boy aksesuar karton çantası

Karton çanta ve kağıt poşet ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişim kurun. 0212-567 37 99 veya 0537 284 14 13 numaralı whatsapp iletişim hattımızdan bize yazabilirsiniz. Sipariş miktarı 1.000 adetten az olan siparişlerde birim fiyatı yüksek olduğundan asgari bin adet olması sizin için uygun olacaktır. Ancak; her hangi bir adet sınırlamamız yoktur. 

Cevdet Aykan Demir

Bu blogdaki popüler yayınlar

Türkiye'de karton çanta ve kağıt poşet üretimi, pazarlaması

Türkiye kağıt çanta ve karton poşet imalatında ileri bir seviyededir. Kağıt poşet imalatı, karton poşet fiyatları, karton çanta modelleri hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz. Karton çanta ve kağıt poşet tüketimi, sipariş yöntemleri ve kağıt ambalaj hakkında bilinmesi gereken önemli detaylar burada. Dünyanın bir çok ülkesinde, “doğaya saygı” gereğince yasal kararlarla plastik ambalaj yerine geri dönüşümlü kağıt ambalaj kullanımı zorunlu hale getirildi. Üzülerek belirtmek isterim ki; Türkiye’de bu konuda henüz yeterli bir duyarlılık gösterilmemektedir. Bir kaç küçük yerel yönetim dışında konu hakkında hiç bir yeni gelişme yoktur.
Türkiye'de kağıt poşet üretimi, kağıt poşet imalatçıları hakkında;

Türkiye’de baskı, yapıştırma ve diğer üretim teknikleri konusunda hiç bir sorun veya sıkıntı bulunmamaktadır. Ambalaj sektöründe son teknoloji ürünü matbaa ve ambalaj makineleri ile imalat yapılmaktadır. En az plastik ambalaj üretimi kadar kağıt/karton poşet üretimi de en son teknoloji…

Neden karton çanta ve kağıt poşet kullanmalıyız?

Ambalaj bir ürünün en önemli satış ve pazarlama unsurudur. Sattığınız ürün kadar onu müşteriye sunuş şekliniz de markanızın itibarını temsil etmektedir. Satışlarımızda, alışverişlerimizde, hediye alışverişinde neden karton çanta kullanmalıyız?
Lüks karton poşet sadece bir taşıma torbası değildir. İp veya kurdele saplı, selefon yapılmış ve harika tasarlanmış bir karton çanta sizin için çok önemli vazgeçilmez bir reklam aracıdır. Sizleri kağıt poşet ve karton çanta kullanmaya davet ediyoruz.


Karton çanta, kağıt çanta, karton poşet, kağıt poşet, kraft torba diye adlandırdığımız alışveriş çantaları ve ambalaj ürünlerinin satışlarımızda neden tercih edilmesi gerekiyor? Ambalaj ürünlerine ayırdığınız bütçe markanıza nasıl bir katkı sağlar? Ambalaj bir ürünün satışında bir tasarruf kalemi olarak düşünülebilir mi? Karton poşet ile plastik poşet arasında ne fark var, nasıl bir avantaj elde edersiniz? Haydi okuyalım. 

Karton çanta bir reklam faktörüdür. Bir defa kullanıp atılmaz. Defalarca kullan…

Kağıt poşet üretimi | lüks kağıt torba modelleri

İstanbul'da kağıt poşet, hediyelik karton poşet, karton çanta ve kağıt çanta üretiyoruz. Grafik tasarımından ofset baskısına, selefon ve kesiminden usta ellerin mahareti olan yapıştırma aşamasına kadar, büyük bir titizlik içerisinde çalışıp, en iyiyi, en hızlı şekilde ve en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Her işi yapan aslında hiç bir işi yapamaz prensibinden yola çıkarak, sadece kağıt poşet ve karton çanta imalatı yapıyoruz.
Kağıt poşet imalatında iddialıyız. Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilirsiniz...
Fiyatlarımızı görmeden karton çanta siparişi vermeyin.
Altın ve gümüş varak baskı yapılmış selefonlu karton çanta çeşitleri
Mağaza için kağıt çantalar Sizler de en uygun fiyata kağıt poşet ve karton çanta satın almak için en doğru yerdesiniz. Karton çanta satın almak için doğru yerdesiniz. Menfaatiniz için bizden fiyat almadan karton çanta siparişi vermeyiniz!
Karton çanta, kağıt torba, kraft çanta, karton ambalaj, karton torba uygun fiyat seri imalat bol çeşit altern…

Karton çanta ve kağıt poşet ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler

Sipariş üzerine karton çanta, kağıt poşet ve kağıt çanta imalatı ve satışı yapan kağıt poşetçi Cere Ambalaj sizlere hangi avantajlari sunuyor? Karton poşet tercihinizde neden bizi seçmelisiniz? İp saplı kağıt poşet veya kurdeleli kağıt çanta ihtiyaçlarınıza en hızlı çözüm burada!
Hangi faktörler bizi diğerlerinden farklı kılıyor? Kağıt ambalaj tercihinizde neden bizi seçmelisiniz? Kağıt poşet imalatı hakkında tüm bilgileri ve kağıt poşet sektörü hakkındaki son gelişmeleri ilk bizden duyacaksınız! 18 yıllık tecrübemizle sizlere en kısa zamanda, en uygun fiyata ve kaliteden asla taviz vermeden kağıt poşet sektöründe sizlerin çözüm ortağı olmak istiyoruz. Kraft kağıdı ile yapılmış kağıt çanta almak, kağıt poşet ve karton çanta veya kraft çanta fiyatlarını kıyaslamak adına ya da karton poşet modellerini görmek için bizimle iletişime geçin.  Baskılı karton çanta imalatı için herhangi bir adet sınırı yoktur. Ancak; az adetli ve marka baskılı hediyelik karton çantalarda birim fiyatında artı…

Acil karton poşet üreticisi | karton çanta çeşitleri

Acil karton poşet ihtiyaçlarınıza hemen çözüm olanağı burada. 2-3 gün gibi kısa bir sürede kağıt poşet siparişiniz teslim edilir. Karton çanta imalatında hız ve kalite, Türkiye'nin karton çanta, kağıt poşet ve kraft torba üreticisi Cere Ambalaj'da. Karton poşet üreticisinden yeni kağıt poşet modelleri. Ofset baskılı rengarenk karton çantalar.

Üretici firmadan uygun fiyata kağıt çantalar. İp saplı ve kurdela saplı kraft poşetler. Fuar, organizasyon, açılışlarda ürünlerinizi koyarak, tanıtım yapacağınız  kağıt poşetler. Hepsi burada!

Kraft kağıt torbalar, Karton çanta ve kağıt poşet üretimi yapan ülkemizin öncü firmalarından olan Cere Ambalaj'ın iletişim, bilgi, reklam, tanıtım, satış ve pazarlama sitesindesiniz. Bu sitede karton çanta ve kağıt poşetler hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bulabilir, yeni örnek ürünleri görebilir ve fiyat alıp sipariş verebilirsiniz.
Karton çanta ve kağıt poşetler hakkında burada detaylı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Elbette, sorulabilecek h…

Hemen karton çanta ve kağıt poşet siparişi verin!

Cere Ambalaj, karton çanta ve kağıt poşet üreticisidir. Lüks karton poşetler, hediyelik kağıt çantalar, baskılı kağıt torbalar, promosyon kağıt poşetleri, fuar karton çantaları, ambalaj kağıtları burada. Geri dönüşümlü kraft çantalar, ip saplı kağıt poşetler. 3 iş gününde teslimat! Karton, Amerikan bristol, kuşe ve kraft kağıtlardan yapılan ofset baskılı karton çanta, kağıt poşetler ve hastane röntgen çantalarının imalat ve satışı, İnternet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde, en uygun fiyata karton çanta siparişi verebileceğiniz, kaliteden asla taviz vermeden 3 iş gününde siparişinizi teslim alabileceğiniz kağıt poşet imalatçısıyız. İddia ediyoruz, karton çanta da bizden daha hızlısı yok! Alışverişlerinizde doğa dostu karton çanta kullanınız. Ambalaj olarak kağıt poşet kullan doğayı koru!

Karton çanta fiyatları ve renkli karton çanta satışı ile karton çanta modelleri ile ilgili tüm bilgiler. İstanbul'daki karton çanta imalatı ve karton çanta üretici firmaların öncülerinden olan …

İstanbul karton çanta, kağıt poşet imalatı ve satış merkezi

İstanbul karton poşet üretim merkezi olarak; karton poşet, kağıt çanta ihtiyaçlarınıza 3 iş gününde çözüm üretiyoruz. En kısa sürede, uygun fiyata karton çanta ve kağıt poşet tedarikçiniz olmayı istiyoruz. Cere Ambalaj olarak uzun vadeli olarak birlikte çalışmayı umut ediyoruz.

Karton poşet imalatındaki 20 yıllık tecrübemizle karton çanta üretimi burada...
Hediye poşetleri, hastane röntgen çantaları, kraft kağıt poşetler, ambalaj kağıdı, karton dosya  fiyatlarını burada bulabilirsiniz.

Mağazanızdaki satışlarınız için kağıt poşet satın almak, Karton çanta siparişi vermek veya kağıt çanta modellerini görmek için kağıt çanta sitemizi ziyaret ettiğinizi düşünüyoruz.

Kağıt poşet imalatçıları ile iletişime geçerek baskılı kağıt poşet fiyatlarını öğrenmek, kağıt poşet siparişi vermek için doğru yere geldiğinize emin olabilirsiniz.

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden siparişlerinizi bekliyoruz.

Kagit poşet fabrikası
İstanbul Bayrampaşa'daki kağıt poşet üre…