Ana içeriğe atla

Karton poşet ve kağıt çanta imalatçısı Cere Kağıt Poşetleri

Mağazanızdaki satışlarınız için kağıt poşet satın almak veya kağıt çanta modelleri görmek için kağıt çanta sitemizi ziyaret ettiğinizi düşünüyoruz. Kağıt poşet imalatçıları ile iletişime geçerek baskılı kağıt poşet fiyatlarını öğrenmek, kağıt poşet siparişi vermek için doğru yere geldiğinize emin olabilirsiniz.
ip sapli karton poşet
karton çanta örnekleri
Kağıt poşet, kağıt çanta, kağıt torba, hediyelik kağıt poşet
kagit canta fiyatlari
kağıt poşet modelleri
Bildiğiniz gibi, kagit canta imalatcilari sizin için en uygun karton fiyat ve kagit canta toptan üretim seçeneğini sunma konusunda en garantili yoldur. Kağıt çanta toptan demek yüklü miktarda sipariş vermek demektir. Kağıt poşet üreticileri size kagit canta, baskılı kağıt çanta, kağıt torba, kraft poşet, kağıt poşet çanta, kagıt poşet, kağıt poşet baskı, kağıt poşet toptan, baskılı kağıt ambalaj ve kagit poset ihtiyaçlarınıza kolaylıkla çözüm üretecektir. Kağıt ihtiyaçlarınızda mutlaka kağıt torba üreticileri ile çalışmalısınız.
karton çanta yapımı + karton çanta nasıl yapılır

Karton çanta, karton torba, karton poşet, hediyelik karton çanta
Alışverişlerinizde baskılı karton poşet ve özel günlerinizde hediyelik karton poşet ihtiyaçlarınızda
karton poşet toptan fiyatları hakkında bilgi almak ve karton poşet modellerini görmek için veya kutu poşet yaptırmak için veya karton poşet baskı ile alakalı tüm sorularınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hediyelik poşet, karton canta, kraft canta, hediyelik kağıt poşet, kraft karton fiyatları hatta kraft poşet toptan seçenekleriyle size çok yakınız.

Gerek telefon, e-mail ve whatsapp, gerek sosyal medya araçları gerekse iş yerimizi ziyaret ederek kağıt poşet, karton çanta ve kraft torba ihtiyaçlarınıza çözüm bulacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın.

Burgu saplı kağıt poşet imalatı ve satışımız yoktur.
Büküm saplı kağıt poşet imalatı yapmamaktayız.

Cere Kağıt Poşetleri

Yılların verdiği tecrübeyle ambalaj sektöründe karton çanta / kağıt poşet imalatı yapıyoruz. Alışverişlerde kullanılan ip sağlı kağıt çanta ve karton poşetler hakkında bilmeniz gereken her şey burada! İhtiyaca göre ürün, uygun fiyat politikamız ile sizlerle çalışmak istiyoruz.

Neden kağıt poşet imalatçısı ile çalışmalısınız?
Kağıt çanta üreticisinden sipariş vermek size hangi faydaları sağlar?

İmalatçı ile daha hızlı iletişim halinde olacaksınız
Grafik çalışması ve onay süreci daha hızlı şekilde olacaktır. Neyi, nasıl istediğiniz direkt imalatçıya anlattığınız için hata payı asgari seviyeye inecektir.
Üretim süresi konusunda esnekliklere sahip olabilirsiniz. (Siparişinizin bir kısmını hemen kalan      kısmını da daha sonra teslim gibi ayrıcalıklarınız olacaktır.)
Üretici ve tüketicinin direkt buluşması sayesinde aracılara komisyon ödemekten kurtulacaksınız.
Ambalaj ürünleri için ayırdığınız bütçenize göre alternatif ürünleri görebileceksiniz.
Yeni trend ambalaj ürünleri, moda renkler, değişik kulp çeşitlerinden ilk siz haberdar olacaksınız.
İlk seferinde sipariş ettiğiniz poşetlerin grafik çalışması, kalıbı vs. arşivimizde hazır olduğundan kolaylıkla yeni siparişler verebileceksiniz. Gerekirse küçük değişikler yaptırabilirsiniz.

Kağıt çanta üreticisi ile çalışarak zamandan kazanır daha hızlı bir şekilde ürün tedariği elde edersiniz. Aracılara komisyon vs. adı altında daha fazla maliyet ödemekten kurtulursunuz.

Kagit poşet fabrikası'ndan kagit poşet fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kagit poşet imalatı yapan bir firmadan kagit poşet satın al veya kagit poşet online satış yapan bir firmaya kagit poşet siparişi vermek için hemen kagit poşet fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Sipariş aşamasına geçildikten sonra kagit poşet imalatı pdf dosyamızı size gönderebilir ve mevcut bıçaklarımıza göre grafik tasarımını kendiniz yapabilirsiniz.

En önemlisi de 17 yıldır sadece karton poşet ve kağıt poşet üreten bir firma olduğumuz gerçeğidir. Biz karton poşet ve kağıt poşet ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılıyor ve işlevsel olarak kullanımınıza sunuyoruz, perakende sektöründe çözüm ortağınız oluyoruz. Grafik tasarımından ofset baskısına kadar, parlak veya mat selefon çekilmiş, kaliteli uzman yapıştırma ekibimizle, hızlı bir şekilde mükemmel bir kağıt çanta imalatı yapıyoruz.

Ambalaj ürünlerinde imalatçı firma farkını bizimle yaşayın!

Kağıt çantalar, hediye poşetleri, kravat kutusu, hastane röntgen zarfları kısacası kağıt ambalaj ile ilgili aradığınız her türlü ihtiyacınızda bizimle iletişimde bulunabilirsiniz. Lüks kağıt çantalar, lüks karton poşetler, karton poşet, alışveriş çantaları, kağıt poşet fabrikası, kraft torbalar, karton hediye paketi, karton poşet, kağıt poşet çeşitleri, karton hediye paketi, pelur ambalaj, kağıt ambalaj, kraft ambalaj kağıt, kraft karton poşetler imalatçı farkıyla size çok yakın!

Karton poşet ve kağıt çanta ihtiyaçlarınızda bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Birbirinden farklı yüzlerce model, rengarenk ofset baskı, bütçenize uygun alternatif ürünler, söz verdiğimiz zamanda teslimat. Hepsiburada!

Reklam ajansları ve aracılara özel karton çanta pazarlama ve satış ortaklığı;

Müşterilerimize ve kağıt çanta / karton poşet tüketicilerine ulaşmamızı sağlayan reklam ajansları ve diğer aracı kişi ve firmalara özel fiyatlandırma yapıyoruz. Karton çanta pazarlamasında reklam ajanslarının önemli bir yeri olduğuna inanıyoruz. İmalatçı ile tüketici arasındaki köprü vazifesi gören reklam ajanslarına teklif ettiğimiz fiyatlar ve ödeme koşulları için tüm reklam ajanslarının ve pazarlama işi yapan kişilerin bizimle iletişimde olmasını umut ediyoruz.

Sizler de; iletişim bilgilerimizden bize ulaşırsanız, daha güzel, daha kaliteli işleri ortaya çıkaracağımızı umut ediyoruz. Tamamen müşteri isteklerine göre şekillenen ürünlerimiz ve değişik görseller, alternatif ödeme şekilleri ve bilgiler için lütfen diğer sayfalarımızı ziyaret edip fikir sahibi olabilirsiniz.

Karton çanta / renkli kağıt çanta / Hastane röntgen zarfı / cepli dosya / boxer kutusu / kraft poşet / karton hediye paketi / pelur ambalaj / kraft ambalaj / kağıt hediye çanta / kağıt ambalaj, çanta ve kağıt poşet ürünleri, toptan kağıt çanta fiyatlarında özel avantajlar.

NOT: Naylon poşet ve naylon ambalaj ürünleri imalatımız yoktur. Burgu saplı kağıt poşet ve büküm sağlı kağıt poşet imalatımız yoktur. Sadece el geçmeli, ip saplı ve kurdela saplı kağıt ve karton ambalaj ürünleri imalatı yapmaktayız.

Bunları mutlaka okuyunuz.

1- Karton çanta imalat süresi nedir? Kaç günde kağıt poşet imalatı yapılır?

Sipariş miktarına ve ürün özelliklerine göre değişse de, ortalama bir hafta ile iki hafta arasında değişmektedir. 1.000 adet gibi az miktardaki siparişlerde 3 iş gününde imalat yapılır. Yüksek miktardaki siparişlerde de müşterinin ihtiyacını karşılamak için 3 iş günü sonunda kısmen teslimat yapılır. Kalan ürün uygun zamanda teslim edilir. Buradaki amacımız müşteriyi mağdur etmemektir.

2- En az kaç adet kağıt poşet siparişi verilebilir? Karton çantalarda sipariş adet sınırı var mı?

İstediğiniz miktarda kraft torba, kağıt çanta sipariş verebilirsiniz. Adet konusunda her hangi bir sınırlama yoktur.İhtiyacınız kadar karton poşet yapılabilir.

3- Karton çanta ebat ve ölçülerinde sınırlama var mı?

Cevabıız elbette hayır. Mevcut 100 adet bıçağımız yanı sıra istediğiniz ebatta yeni ürün yapılabilir. Ancak ortalama 100-150 lira arası bir bıçak ücreti toplam fiyata ilave edilir.

4- Karton çanta fiyatları değişir mi?

Gerek piyasalardaki ekonomik gelişmeler, gerekse sipariş verilen ürünün özelliklerine göre fiyat değişimi olabilir. Liste fiyatları sadece kıyaslama amaçlıdır. Sipariş vermeden önce bir yetkilimizle mutlaka iletişimde bulunup, güncel poşet fiyatları hakkında bilgi almanız uygundur.

5- Karton çanta fiyatlarına grafik ücreti ve KDV dahil mi?

Karton çanta fiyatlarımıza grafik ve film fiyatlara dahil olup KDV hariçtir.

6- Mat selefon ve parlak selefon arasında fiyat farkı var mı?

Mat selefon ile parlak selefon arasında küçük de olsa bir fiyat farkı vardır. Kağıt poşet baskı ve kağıt şekline göre tavsiyede bulunabiliriz. Ancak; karton çanta siparişi az miktarda ise bu farkı müşterimize yansıtmıyoruz.

7- Varak yaldız, kısmı lak, gofre yapılabiliyor mu?

İstek üzerine altın varak veya gümüş varak baskı yapılmaktadır. Kısmı lak ve gofre de poşet üzerine uygulanabilir. Varak yaldız, gofre, kısmi lak fiyatı ayrıca fatura edilmektedir.

8- İp, kordon, sap şekli nedir?

Kağıt poşetlerde istenilen renklerde PP ip kordon kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak özel kurdela yapılabilir. Kordonlar ortalama 36 cm olup isteğe bağlı olarak yine istenilen uzunlukta üretim yapılabilir. Yine el geçmeli olarak da imalat yapılmaktadır.

9- Ürün teslimatı

Ürün teslimat yeri Bayrampaşa'daki atölyemizdir. Şehir dışı müşterilerimizin siparişlerinde Kargo/ve ambar ücretleri müşteriye aittir. Müşteri tercihine göre teslimat yapılmaktadır.Bu blogdaki popüler yayınlar

Karton poşet imalatı | karton poşet çeşitleri

İstanbul karton çanta, kağıt poşet ve kraft torba üreticisi kagitposetcim'e hoş geldiniz. Karton poşet üreticisinden yeni kağıt poşet modelleri. Pırıl pırıl ofset baskılı rengarenk karton çantalar. Üretici firmadan uygun fiyata kağıt çantalar. İp saplı ve kurdelalı kraft poşetler. Fuar, açılış ve organizasyonlarda ürünlerinizi koyarak, tanıtım yapacağınız  kağıt poşetler.
Kraft kağıt torbalar Karton çanta ve kağıt poşet üretimi yapan ülkemizin öncü firmalarından olan Cere Ambalaj'ın iletişim, bilgi, reklam, tanıtım, satış ve pazarlama sitesindesiniz. Bu sitede karton çanta ve kağıt poşetler hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bulabilir, yeni örnek ürünleri görebilir ve fiyat alıp sipariş verebilirsiniz. Bknz; Kağıt Poşet Blogu

Karton çanta ve kağıt poşetler hakkında burada detaylı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Elbette, sorulabilecek her soruya burada yer verememiş olabiliriz diye düşünüyoruz. Sizler de sormak istediğiniz, aklınıza takılan tüm konuları 0212-567 37 99numaralı t…

Karton çanta fiyatları | Karton çanta modelleri

Karton çanta, karton poşet, kağıt poşet, kağıt çanta imalatı ve satışı yapan Cere Ambalaj sizlere hangi ürünleri sunuyor? Hangi faktörler bizi diğerlerinden farklı kılıyor? Kağıt ambalaj tercihinizde neden bizi seçmelisiniz? Kağıt poşet imalatı hakkında tüm bilgiler. Kağıt poşet sektörü hakkındaki son gelişmeleri ilk bizden duyacaksınız! Karton çanta online satış, karton çanta modelleri, karton çanta çeşitlerini uygun fiyat ile satın alın. Kraft kağıdı ile yapılmış ucuz çanta almak, kraft poşet imalatı ve karton çanta veya kraft çanta fiyatlarını kıyaslamak adına ya da karton poşet modellerini görmek için bize hemen yazın...

Kağıt poşet, Kağıt çanta, Kraft poşet, Kraft çanta imalatı ve baskı hizmetleri, Cere Kağıt Poşetleri
Karton kraft forex karton, kagit posetci, kağit ambalaj
Hediyelik karton çanta ve karton çanta fiyatları. Ofset baskılı karton çanta imalatı için herhangi bir adet sınırı yoktur. Ancak; az adetli ve marka baskılı hediyelik karton çantalarda birim fiyatında artış ol…

Türkiye'de karton çanta ve kağıt poşet üretimi, pazarlaması

Türkiye'de kağıt çanta imalatında ileri bir seviyededir. Kağıt poşet imalatı hakkında bilgiler. Karton çanta ve kağıt poşet tüketimi, sipariş yöntemleri ve kağıt ambalaj hakkında bilinmesi gereken önemli detaylar burada. Dünyanın bir çok ülkesinde, “doğaya saygı ve geri dönüşüm” adına yasal kararlarla plastik ambalaj yerine geri dönüşümlü kağıt ambalaj kullanımı zorunlu hale getirildi. Üzülerek belirtmek isterim ki; Türkiye’de bu konuda henüz yeterli bir duyarlılık gösterilmemektedir. Bir kaç küçük yerel yönetim dışında konu hakkında hiç bir yeni gelişme yoktur.

Türkiye'de kağıt poşet üretimi;

Türkiye’de baskı, yapıştırma ve diğer üretim teknikleri konusunda hiç bir sorun veya sıkıntı bulunmamaktadır. Ambalaj sektöründe son teknoloji ürünü matbaa ve ambalaj makinaları ile imalat yapılmaktadır. En az plastik ambalaj üretimi kadar kağıt/karton poşet üretimi de en son teknoloji ürünleri ile hızlı ve kaliteli bir şekilde imalatı yapılarak müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Kra…

Kağıt çanta ve karton çanta imalatı

Alışverişlerimizde neden kağıt çanta kullanmalıyız? Kağıt poşet, kağıt çanta, karton poşet, karton çanta, kraft torba diye adlandırdığımız ambalaj ürünlerinini satışlarımızda neden tercih edilmesi gerekli? Ambalaj ürünlerine ayırdığınız bütçe, doğru tercihler ile sizlere mutlaka daha fazla fayda olarak geri dönecektir.Ambalaj bir ürünün satışında asla bir tasarruf kalemi olarak düşünülemez.
Alışveriş poşetleri; Satışlarınızda ve hediye alışverişinde kaliteli karton poşet kullanınız.
Karton Poşet ve Kağıt Poşet ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılıyor ve işlevsel olarak kullanımınıza sunuyoruz, perakende sektöründe çözüm ortağınız oluyoruz.
Satışlarımızda neden karton çanta kullanmalıyız?

Satışlarınızda kaliteli ambalaj tercihiniz sizi rakiplerinizden ayrına en önemli özelliklerdendir. Ambalaj ürünlerine ayırdığınız bütçe, doğru tercihler ile sizlere mutlaka daha fazla fayda olarak geri dönecektir.
Karton canta - Kagit canta - Kagitposet imalati

İstanbul kağıt poşet imalatçıları Karton ç…

Kraft torba imalatı | Kağıt torba çeşitleri

Geri dönüşümlü kraft çantalar, ip saplı kraft poşetler. Kraft kağıdından yapılan ofset baskılı kağıt torbalar. Burası; kağıt poşet, kağıt çanta, karton poşet, karton çanta, kraft torba, hastane röntgen çantası imalat ve satışı yapılan bir alışveriş sitesidir. İnternet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde, en uygun fiyata karton çanta siparişi verebileceğiniz, kaliteden asla taviz vermeden 3 iş gününde siparişinizi teslim alabileceğiniz kağıt poşet üreticisiyiz. İddia ediyoruz, karton çanta da bizden daha hızlısı yok!
Alışverişlerinizde doğa dostu karton çanta kullanınız.

Karton çanta fiyatları ve renkli karton çanta satışı ile karton çanta modelleri ile ilgili tüm bilgileri, İstanbul'daki karton çanta imalatçıları ve karton çanta üretici firmaların öncülerinden olan Cere Kağıt Poşetleri size en uygun fiyat teklifini sunacaktır.

Karton çanta imalatı, Baskılı kağıt poşet mi yaptırmak istiyorsunuz?
Marka baskılı, logo baskılı kağıt çanta ihtiyacınız mı var?
Açılış veya davetleriniz i…

BİZİ ARA: 0212-567 37 99

Sosyal Medyada Takip Twitter Facebook Instagram Google+ Pinterest