Ana içeriğe atla
Cere kağıt poşetleri, profesyonel kağıt poşet üreticisidir. 0212 - 567 37 99 
Grafik tasarımından ofset baskısına, selefon ve kesiminden usta ellerle mükemmel yapıştırılmış bir kağıt çanta siparişi vermek için en doğru yerdesiniz. Kağıt çanta, karton poşet Kağıt torba, Kraft çanta, kağıt poşet imalatında hız ve güven! Baskılı karton çanta, kağıt poşet, hediyelik karton çanta, kraft torba üretimi yapmaktayız.

Hediyelik karton poşet. Alışveriş çantaları

Türkiye'nin en eski kağıt poşet ve karton çanta imalatçılarından biri olan ve 17 yıldır giderek büyüyen müşteri portföyümüze yenilerini eklemek ve sektörün en etkili firmalarından birisi olmak üzere çıktığımız yolda müşterilerimizi hiç yarı yolda bırakmadık. Sürekli memnun müşterinin yeni müşteri getireceğine inancımız hiç eksilmedi. Esnaflık ile profesyonelliği birleştirerek mükemmel kağıt çantalar üretip, yeni dostlar kazanma düşüncesinden hiç vazgeçmedik, geçmeyeceğiz de!
Her zaman, "kaliteli kağıt poşet, mükemmel servis, rekab…

Varak yaldızlı kağıt çanta

Ofset baskı dışında bir başka baskı tekniği de varak yaldız baskıdır. Kağıt çantalarda sıkça kullanılan, sarı renkli altın varak ve gümüş varak baskıların fiyatı biraz daha pahalı olsa da görsellik açısından fark yaratmaktadır. Varak baskı üzerine bir de gofre kabartma yapılırsa muhteşem bir görsellik oluşmaktadır.

varak yaldizliiposet
Gumus varak yaldizli kagit canta
 Sizlerde karton çanta siparişi verirken altın veya gümüş varakli baskı yaptırabilirsiniz.
altin varakli poset + jpg
Altin varak baskili kagit poset
Özellikle koyu zemin ve mat selefon yapılmış kartonlarda varak yaldız daha güzel durmaktadır. Bu nedenle varak baskı isteyen müşterilerimize koyu zemin ofset baskı tavsiye ediyoruz. 

Kağıt poşet / Karton çanta ayrıcalığını bizimle yaşayın. 
Sosyal Medyada Paylaş