Hastane röntgen çantası

Hastane röntgen çantası, Görüntüleme merkezleri için röntgen çantası imalatı yapılmaktadır. 

Hastane ve Görüntüleme merkezlerinin ultrason, röntgen filmlerini korumak için yaptırdıkları el geçmeli röntgen çantaların üretimini uygun fiyat ile yapıyoruz.

Hastane zarfırontgen çantasıröntgen poşeti hastaneler emar ve tomografi laboratuvarlarında kullanılan bir zarf ve el geçmeli bir karton poşet çeşididir.


hastane film zarfı
hastane röntgen çantası

Hastane röntgen zarfları 250 gr. Exprınt, 250 gr.Lüxtriplex  veya 250 gr. Amerikan bristol'dan üretilmektedir. Hastane röntgen çantası imalatı yapıyoruz. Üretici firma avantajlarından yararlanıp en kısa zamanda kaliteli bir hastane röntgen çantası siparişi verebilirsiniz. Hastane röntgen film çantalarında her hangi bir adet sınırlaması yoktur. Uygun fiyat için; 3.000 adet çanta yaptırmanızı tavsiye ederiz.
hastane rontgen cantasi
hastane rontgen cantasi
Hastaneler ve görüntüleme merkezleri için karton röntgen çantası siparişi vermek ve en kısa zamanda temin edebilmek için bizimle hemen iletişime geçiniz.


selefonlu karton röntgen zarfı

karton röntgen çantası


Hastane röntgen çantası
Görüntüleme merkezi çantası 
Baskılı medikal karton çantaları
Baskılı eczane Çantaları
Baskılı Hastane Çantaları 
Karton Röntgen Çantaları


röntgen çantası fiyatları + görüntüleme merkezleri
Kraft röntgen zarfı


Hastane zarfırontgen çantasıröntgen poşeti hastaneler emar ve tomografi laboratuvarlarında kullanılan bir zarf ve el geçmeli bir karton poşet çeşididir..

Sosyal Medyada Paylaş!