Ana içeriğe atla
Cere kağıt poşetleri, profesyonel kağıt poşet üreticisidir. 0212 - 567 37 99 
Grafik tasarımından ofset baskısına, selefon ve kesiminden usta ellerle mükemmel yapıştırılmış bir kağıt çanta siparişi vermek için en doğru yerdesiniz. Kağıt çanta, karton poşet Kağıt torba, Kraft çanta, kağıt poşet imalatında hız ve güven! Baskılı karton çanta, kağıt poşet, hediyelik karton çanta, kraft torba üretimi yapmaktayız.

Hediyelik karton poşet. Alışveriş çantaları

Türkiye'nin en eski kağıt poşet ve karton çanta imalatçılarından biri olan ve 17 yıldır giderek büyüyen müşteri portföyümüze yenilerini eklemek ve sektörün en etkili firmalarından birisi olmak üzere çıktığımız yolda müşterilerimizi hiç yarı yolda bırakmadık. Sürekli memnun müşterinin yeni müşteri getireceğine inancımız hiç eksilmedi. Esnaflık ile profesyonelliği birleştirerek mükemmel kağıt çantalar üretip, yeni dostlar kazanma düşüncesinden hiç vazgeçmedik, geçmeyeceğiz de!
Her zaman, "kaliteli kağıt poşet, mükemmel servis, rekab…

Hediyelik karton çanta

saatci ve kuyumcu malzemeleri
saatciler icin karton poset
Karton çanta imalatçısı, renkli karton çantalar, karton çanta ürünlerinde online satış, karton çanta modelleri, karton çanta çeşitleri, üreticiden uygun fiyata karton çantalar, hediyelik karton çantalar ve daha fazlası burada!
Karton çanta marka bilinirliği ve tanıtmı için sıkça kullanılan bir pazarlama ürünüdür. 
Daha önce alışverişlerde karton çanta kullanmadıysanız veya kullanmayı düşünüyorsanız burada okuyacaklarınız size fikir edinmede yardımcı olacaktır.
Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak, güzel tasarlanmış karton çantalar sonraki zamanlarda da müşteriler tarafından günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Çok kere bir defa kullanıp atılan bir taşıma torbası değildir. Bu nedenle yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.
fantazi karton cantalar
hediyelik karton canta
Karton çanta en ekonomik reklam aracıdır.  Binlerce karton çanta ile sokaklarda, alışveriş merkezlerinde, evlerde sizin markanızın seyyar tanıtıcısıdır. 

lüks karton poşetler
kuyumcu malzemeleri

Karton Çanta Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler.


Karton çantalarda tasarımın ilgi çekici olması çok önemlidir. Renk seçimlerinizi çarpıcı ama uyumlu olarak seçmeye özen göstermelisiniz. Eğer karton çantaları sattığınız ürünleri içine koyarak müşterilerinize verecekseniz boyutunu ona göre belirlemelisiniz. İhtiyacınıza uygun bir ebat seçildikten sonra baskı için karton çanta tasarımı yapılmaktadır. Ofset baskı ile en güzel renklere sahip olabilirsiniz. 

kraft poşet imalatcisi
kurdelalı kraft canta
Müşterilerinize promosyon olarak vereceğiniz karton çantaların kalitesi pazarlama kampanyanız için büyük önem arz eder. Kalitesiz basılmış karton çantalar beklentilerinizi karşılamayabilir.


kraft poşet fiyatları
ip saplı kraft torba
Karton çantalar genelde insanlar arasında karton poşet veya kâğıt çanta olarak da bilinir. İnsanlarda karton çanta hediye eden markalardan alışveriş yapma ve bu çantaları günlük hayatlarında kullanma eğilimleri vardır. Bu eğilimi avantajınıza kullanabilirseniz hem rakiplerinizin önüne geçmiş hem de yeni müşterilere ulaşacak bir pazarlama stratejisi yürütmüş olursunuz.


karton çanta fiyatları
Hediyelik karton poset
Karton çanta veya kağıt çanta adı ile internet aracılığıyla bize ulaştıysanız gerçekten çok şanslınız demektir. Kagitposetcim net'de yani en doğru adrestesiniz.  
kağıt canta + selefon + varak yaldız
altın varaklı karton canta

Karton çanta, karton çanta fiyatları, karton çanta modelleri, karton çanta imalatçıları. İstanbul karton çanta üreticileri
Hemen bizi arayın: 0212 - 567 37 99