Profesyonel kağıt çanta tedarikçisi | mükemmel karton çantalar

Cere kağıt poşetleri, profesyonel bir kağıt poşet üreticisidir. 

Türkiye'nin en eski kağıt poşet imalatçılarından biri olan ve 18 yıldır giderek büyüyen müşteri portföyümüze yenilerini eklemek ve sektörün en etkili firmalarından birisi olmak üzere çıktığımız yolda müşterilerimizi hiç yarı yolda bırakmadık. Sürekli memnun müşterinin yeni müşteri getireceğine inancımız hiç eksilmedi. Esnaflık ile profesyonelliği birleştirerek mükemmel kağıt çantalar üretip, yeni dostlar kazanma düşüncesinden hiç vazgeçmedik, geçmeyeceğiz de!

kagit poset + selefon + kısmi lak + ofset baskılı poset
Kurdelalı karton poset
Her zaman, "kaliteli kağıt poşet, mükemmel servis, rekabetçi fiyatlar ve anında teslimat" prensibiyle hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Birbrinden şık tasarlanmış, ofset baskılı, selefon ve kısmi lak yapılmış, kurdela saplı karton çantalar.

karton poşet görselleri + png
Lüks karton canta 

Sipariş üzerine ısmarlama kağıt poşet

Özel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre geniş yelpazede hazırlanan tasarım harikası kağıt poşetler. Markanızı desteklemek için özel pantonelerle, özel eşleşen renklerle veya dört renkli trigronomi resimler ile baskı yapılabilmektedir.

Bizler; Kaliteli malzeme tedarik ediyoruz ve ısmarlama lüks ambalaj ürünleri imal ediyoruz. Özel tasarımlarımızla, yenilikçi lüks ambalaj fikirleri yaratıyoruz. Ambalaj ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaya adayız.

Kağıt poşet, selefonlu lüks kağıt torbalar (laminated), Mükkemmel karton çantalar

En az 1.000 adet poşet siparişi verilebilir. 4 renk baskı yapılabilir. Mat veya parlak selefon ile sağlamlaştırılan kağıtlar ile mükemmel lüks kağıt torba tedariki sağlanır.

Geri dönüşümlü lüks kağıt poşetler / Kraft kağıt torba

Yüzde yüz geri dönüşümlü kraft kağıt'tan üretilen poşetler en az 1.000 adet olmak üzere sipariş verilebilir. Beğeninize göre; İp veya kurdela sap kullanılabilir.

Mükemmel çantalar /  Mükemmel kağıt torbalar 

İhtiyaçlarınıza göre; herhangi bir materyalden, herhangi bir boyuttan, herhangi bir şekilden, herhangi bir baskıdan ve ip saplı veya kurdela ile özel olarak üretilen diğer kağıt torba fikirlerimizi paylaşmak istiyoruz. Firmamız lüks kağıt torbaları, laminasyonsuz lüks kağıt torbaları, geri dönüşümlü lüks kağıt torbaları, katlanmış kraft kağıt torbaları ve diğer kağıt torbalarının çeşitli türlerinde uzmanlaşmış bir ekipten oluşmaktadır.

Tüm müşterilerle işbirliğine dayalı ilişkiler kurmayı umuyoruz. Kağıt çantalarımızla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Profesyonel kağıt çanta tedarikçisi

Yeni trend, en çok sipariş edilen karton çanta çeşitleri. Yüzlerce ebat, birbirinden farklı yeni modeller. Şık ve tasarım harikası rengarenk kağıt çanta modelleri. Alternatif ürünler, ihtiyacınıza göre belirlenen boyutlarda ve kalitede ürünler. Geri dönüşümlü kraft ambalaj ürünleri.

- Baskılı veya baskısız karton çantalar
- Sipariş üzerine imalat, marka / logo baskılı hazır karton çantalar
- Toptan ve perakende karton ve kağıt çanta satışları
- İp saplı veya kurdela saplı kağıt torbalar
- Selefonlu / selefonsuz çanta modeller
- Varak yaldız baskılı ürünler
- Kısmi lak baskılı ambalaj ürünleri
- Gofre ile kabartma yapılmış logo baskısı
- Cepli sunum dosyası - fantazi cepli dosya
- Hastane röntgen zarfları
- Ön ödemeli ve vadeli kağıt poşet satışları
- Üretici - imalatçı firma avantajları
- İnternet üzerinden kolay iletişim sağlama - online poşet satış
- WhatsApp ile online kağıt poşet siparişi verebilme imkanı
- Kurumsal firmalara profosyonel çözüm ortaklığı
- Reklam ajansları ile iş birliğine dayalı satış politikası
- Kaliteden asla taviz vermeden uygun fiyat seçenekleri
- Bütçenize uygun alternatif ürünler
- En iyiyi, en uygun fiyata en hızlı şekilde tedarik etme imkanı.

Grafik tasarımla başlayan ve üretim süresince işinde uzman olmuş personelimizle sadece karton çanta imalatı yapıyoruz. Başta telefon olmak üzere internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla günün her saati bize ulaşabilir, ambalaj malzemelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sipariş verebilir, siparişinizin üretim durumunu, teslim süresini öğrenebilirsiniz.

Türkiye ve dünyanın dört bir yanına en hızlı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.
Karton poşet hakkında aradığınız her şey burada!

İnternet web sitelerinin ve online kağıt poşet sisteminin ambalaj pazarlamasındaki önemine değinirsek;

Doğru içeriğe, hızlı yazılıma sahip olmayan firmaların internette var olmaları artık mümkün değil. 
Web sitesi düzgün çalışmayan, arama motorlarında ön sayfalarda yer alamayan bir firmanın internet pazarlamasında yeri yoktur ve o web sitesi internet çöplüğünde sadece isim olarak kalmaktadır.

Cere Ambalaj olarak; bizler de mümkün olduğunca web sitemizi güncel tutmaya çalışıyoruz. İlk başlarda acemiliğimizden olsa gerek, bazı hatalar yaptığımızı farkındayız ve bu hataları minumum seviyeye indirmeye çalışıyoruz. Kağıt poşet sektörünün çok yaygınlaştığı ve alışverişlerin internet üzerinden sağlandığı gerçeğinin farkındayız. Eski geleneksel pazarlama taktiklerinin yetmediğini, yeni müşterilerimize ulaşmak için mutlaka internet imkanlarından faydalanmak gerektiğini biliyoruz.

Devir hız devri, devir internet devri!


Müşterilerimizle hızlı bir şekilde iletişimde bulunmak için, 7/24 sanal iletişimde bulunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İnanıyoruz ki; artık hiç kimsenin kaybedecek zamanı yok.

İnternetten en hızlı ulaşabileceğiniz kurumsal kağıt poşet üreticisi, tüm arama motorları tarafından tavsiye edilen karton çanta imalatçısı

Satış ve pazarlamada internet mecburiyettir.

Hayatın her alnında olduğu gibi internet artık vazgeçilmezdir. Kağıt poşet ve karton çanta satış ve pazarlamasında da internet hizmetlerinden yararlanmak mecburiyettir. Pazarlama artık kapı kapı dolaşarak değil internet üzerinden arama motorları ve sosyal medya üzerinden yapılmaktadır. Bir kaç tık aramayla yüzlerce firmaya, milyonlarca alternatif ürünü görme ve tercih etme şansı vardır. 

İşte tüm bu gerçekler ışığında, gerek şuan bulunduğunuz web sayfamızda, gerekse sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla; hem kendi tanıtımımızı, hem sektörümüzün durumunu anlatıyor, hem de müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşıp, onların ihtiyaçlarına mümkün olduğunca şeffaf bir şekilde cevap vermeye çalışıyoruz.

- Sizlere vermekte olduğumuz hizmetimizi iyileştirmeye yönelik önerileriniz bizim için büyük önem taşıyor. Olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz...Birlikte çalışarak, yeni alternatif ürünler tasarlayıp, herkes tarafından parmakla gösterilecek birlikteliklere imza atabiliriz. Sektörümüzün öncüsü olup fark yaratabiliriz. Tüm önerilerinize açığız. online kağıt çanta siparişi