Ana içeriğe atla

Karton poşet | karton poşet fiyatları

Cere kağıt poşetleri profesyonel kağıt poşet üreticisidir. Grafik tasarımından ofset baskısına, selefon ve kesiminden usta ellerle mükemmel yapıştırılmış bir kağıt çanta siparişi vermek için en doğru yerdesiniz. Kağıt çanta, kağıt çanta tasarımı, karton poşet, kağıt torba, kraft çanta, kağıt poşet imalatında hız ve güven! Baskılı karton çanta, kağıt poşet, hediyelik karton çanta, kraft torba üretimi yapmaktayız. Karton çanta, Karton çanta imalatı, Karton çanta fiyatları hakkında bilgi ve karton çanta tasarımı ile kağıt poşet ihtiyaçlarınızda tedarikçi olarak için bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.
selefonlu kağıt poşet
kurdela saplı karton çanta
Hediyelik karton poşet. Alışveriş çantaları
Türkiye'nin en eski kağıt poşet ve karton çanta imalatçılarından biri olan ve 17 yıldır giderek büyüyen müşteri portföyümüze yenilerini eklemek ve sektörün en etkili firmalarından birisi olmak üzere çıktığımız yolda müşterilerimizi hiç yarı yolda bırakmadık. Sürekli memnun müşterinin yeni müşteri getireceğine inancımız hiç eksilmedi. Esnaflık ile profesyonelliği birleştirerek mükemmel kağıt çantalar üretip, yeni dostlar kazanma düşüncesinden hiç vazgeçmedik, geçmeyeceğiz de!

Her zaman, "kaliteli kağıt poşet, mükemmel servis, rekabetçi fiyatlar ve anında teslimat" prensibiyle hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Burada hediyelik karton çanta üretimi yapılmakta olup kağıt torbası için uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilir. Birbrinden şık tasarlanmış, ofset baskılı, selefon ve kısmi lak yapılmış, kurdela saplı karton çantalar. Kağıt poşet, kağıt çanta, kağıt torba, karton poşet, karton çanta, karton çanta imalatı, karton çanta fiyatları hakkında öğrenmek istediğiniz her şey burada. 

"İp saplı karton poşetlerden siparişiniz üzerine 3 günde teslimat yapıyoruz."

Sipariş üzerine ısmarlama kağıt poşet, karton çanta, karton çanta fiyatları, karton çanta tasarımları

Kağıt poşet imalatı nasıl yapılır?

Özel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre geniş yelpazede hazırlanan tasarım harikası kağıt poşetler. Markanızı desteklemek için özel pantonelerle, özel eşleşen renklerle veya dört renkli trigronomi resimler ile baskı yapılabilmektedir.

Bizler; Kaliteli malzeme tedarik ediyoruz ve ısmarlama lüks ambalaj ürünleri imal ediyoruz. Özel tasarımlarımızla, yenilikçi lüks ambalaj fikirleri yaratıyoruz. Ambalaj ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaya adayız.

Kağıt poşet, selefonlu lüks kağıt torbalar (laminated), Mükemmel karton çantalar

En az 1.000 adet poşet siparişi verilebilir. 4 renk baskı yapılabilir. Mat veya parlak selefon ile sağlamlaştırılan kağıtlar ile mükemmel lüks kağıt torba tedariki sağlanır.

Geri dönüşümlü lüks kağıt poşetler / Kraft kağıt torba

Yüzde yüz geri dönüşümlü kraft kağıt'tan üretilen poşetler en az 1.000 adet olmak üzere sipariş verilebilir. Beğeninize göre; İp veya kurdela sap kullanılabilir.

Mükemmel çantalar / Lüks kağıt torbalar
İhtiyaçlarınıza göre; herhangi bir materyalden, herhangi bir boyuttan, herhangi bir şekilden, herhangi bir baskıdan ve ip saplı veya kurdela ile özel olarak üretilen diğer kağıt torba fikirlerimizi paylaşmak istiyoruz. Firmamız lüks kağıt torbaları, laminasyonsuz lüks kağıt torbaları, geri dönüşümlü lüks kağıt torbaları, katlanmış kraft kağıt torbaları ve diğer kağıt torbalarının çeşitli türlerinde uzmanlaşmış bir ekipten oluşmaktadır.Tüm müşterilerle işbirliğine dayalı ilişkiler kurmayı umuyoruz. Kağıt çantalarımızla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Profesyonel kağıt çanta tedarikçisi

Kağıt çanta fiyatları Yeni trendler, en çok sipariş edilen karton çanta çeşitleri. Yüzlerce ebat, birbirinden farklı yeni modeller. Şık ve tasarım harikası rengarenk kağıt çanta modelleri. Alternatif ürünler, ihtiyacınıza göre belirlenen boyutlarda ve kalitede ürünler. Geri dönüşümlü kraft torba ve ambalaj ürünleri.Grafik tasarımla başlayan ve üretim süresince işinde uzman olmuş personelimizle sadece karton çanta imalatı yapıyoruz. Başta telefon olmak üzere internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla günün her saati bize ulaşabilir, ambalaj malzemelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sipariş verebilir, siparişinizin üretim durumunu, teslim süresini öğrenebilirsiniz.

Karton poşet hakkında aradığınız her şey burada!

Türkiye ve dünyanın dört bir yanına en hızlı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Markanız İçin Fark Yaratacak, Üstün Görsellikte Prestijli Poşet İmalatı.

İnternet web sitelerinin ve online kağıt poşet sisteminin ambalaj pazarlamasındaki önemine değinmek gerekirse;

Doğru içeriğe, hızlı yazılıma sahip olmayan firmaların internette var olmaları artık mümkün değil.
Web sitesi düzgün çalışmayan, arama motorlarında ön sayfalarda yer alamayan bir firmanın internet pazarlamasında yeri yoktur ve o web sitesi internet çöplüğünde sadece isim olarak kalmaktadır.

Cere Ambalaj olarak; bizler de mümkün olduğunca web sitemizi güncel tutmaya çalışıyoruz. İlk başlarda acemiliğimizden olsa gerek, bazı hatalar yaptığımızı farkındayız ve bu hataları minumum seviyeye indirmeye çalışıyoruz. Kağıt poşet sektörünün çok yaygınlaştığı ve alışverişlerin internet üzerinden sağlandığı gerçeğinin farkındayız. Eski geleneksel pazarlama taktiklerinin yetmediğini, yeni müşterilerimize ulaşmak için mutlaka internet imkanlarından faydalanmak gerektiğini biliyoruz.

Devir hız devri, devir internet devri! .Arama motorlarında yapacağınz şu kelimelerle; "karton çanta, karton çanta fiyat, karton çanta fiyatları, karton çanta imalatı, karton çanta modelleri, karton çanta istanbul, kraft torba, kraft torba üreticileri, kraft torba istanbul, kraft torba fiyatları, kraft torba imalatı" size en yakın ve en güvenilir karton çanta ve kraft torba imalatçısına ulaşabilir, en hızlı şekilde karton çanta siparişi verebilirsiniz.

Satış ve pazarlamada internet mecburiyettir.

Hayatın her alnında olduğu gibi internet artık vazgeçilmezdir. Kağıt poşet ve karton çanta satış ve pazarlamasında da internet hizmetlerinden yararlanmak mecburiyettir. Pazarlama artık kapı kapı dolaşarak değil internet üzerinden arama motorları ve sosyal medya üzerinden yapılmaktadır. Bir kaç tık aramayla yüzlerce firmaya, milyonlarca alternatif ürünü görme ve tercih etme şansı vardır.

İşte tüm bu gerçekler ışığında, gerek şuan bulunduğunuz web sayfamızda, gerekse sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla; hem kendi tanıtımımızı, hem sektörümüzün durumunu anlatıyor, hem de müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşıp, onların ihtiyaçlarına mümkün olduğunca şeffaf bir şekilde cevap vermeye çalışıyoruz.

Müşterilerimizle hızlı bir şekilde iletişimde bulunmak için, 7/24 sanal iletişimde bulunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İnanıyoruz ki; artık hiç kimsenin kaybedecek zamanı yok.

karton poşet fiyatları
lüks karton çanta
Sizlere vermekte olduğumuz hizmetimizi iyileştirmeye yönelik önerileriniz bizim için büyük önem taşıyor. Olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz...Birlikte çalışarak, yeni alternatif ürünler tasarlayıp, herkes tarafından parmakla gösterilecek birlikteliklere imza atabiliriz. Sektörümüzün öncüsü olup fark yaratabiliriz. Tüm önerilerinize açığız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Karton çanta fiyatları | Karton çanta modelleri

Karton çanta, karton poşet, kağıt poşet, kağıt çanta imalatı ve satışı yapan Cere Ambalaj sizlere hangi ürünleri sunuyor? Hangi faktörler bizi diğerlerinden farklı kılıyor? Kağıt ambalaj tercihinizde neden bizi seçmelisiniz? Kağıt poşet sektörü hakkındaki son gelişmeleri ilk bizden duyacaksınız! Karton çanta online satış, karton çanta modelleri, karton çanta çeşitlerini uygun fiyat ile satın alın. Kraft kağıdı ile yapılmış ucuz çanta almak, kraft poşet imalatı ve karton çanta veya kraft çanta fiyatlarını kıyaslamak adına ya da karton poşet modellerini görmek için bize hemen yazın...
Hediyelik karton çanta ve karton çanta fiyatları
Ofset baskılı karton çanta için adet sınırı yoktur. Ancak; az adetli ve marka baskılı hediyelik karton çantalarda birim fiyatında artış olmaktadır.

Burada bütçenize uygun karton torbası , karton çanta imalatı, karton çanta fiyatı, karton çanta fiyatları, poşet fiyatları, ucuz poşet, ucuz poşet fiyatları, kağıt çanta, kağıt poşet, kağıt torbası, kraft çanta, …

Karton poşet imalatı | karton poşet çeşitleri

İstanbul karton çanta, kağıt poşet ve kraft torba üreticisi kagitposetcim'e hoş geldiniz. Karton poşet üreticisinden yeni kağıt poşet modelleri. Pırıl pırıl ofset baskılı rengarenk karton çantalar. Üretici firmadan uygun fiyata kağıt çantalar. İp saplı ve kurdelalı kraft poşetler. Fuar, açılış ve organizasyonlarda ürünlerinizi koyarak, tanıtım yapacağınız  kağıt poşetler.

Kraft kağıt torbalar Karton çanta ve kağıt poşet üretimi yapan ülkemizin öncü firmalarından olan Cere Ambalaj'ın iletişim, bilgi, reklam, tanıtım, satış ve pazarlama sitesindesiniz. Bu sitede karton çanta ve kağıt poşetler hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bulabilir, yeni örnek ürünleri görebilir ve fiyat alıp sipariş verebilirsiniz.

Uygun fiyata kağıt poşet blogu

Karton çanta ve kağıt poşetler hakkında burada detaylı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Elbette, sorulabilecek her soruya burada yer verememiş olabiliriz diye düşünüyoruz. Sizler de sormak istediğiniz, aklınıza takılan tüm konuları 0212-567 37 99numa…

Türkiye'de karton çanta ve kağıt poşet üretimi, pazarlaması

Türkiye'de kağıt çanta imalatında ileri bir seviyededir. Kağıt poşet imalatı hakkında bilgiler. Karton ve kağıt poşet tüketimi, sipariş yöntemleri ve kağıt ambalaj hakkında bilinmesi gereken önemli detaylar burada. Dünyanın bir çok ülkesinde, “doğaya saygı ve geri dönüşüm” adına yasal kararlarla plastik ambalaj yerine geri dönüşümlü kağıt ambalaj kullanımı zorunlu hale getirildi. Üzülerek belirtmek isterim ki; Türkiye’de bu konuda henüz yeterli bir duyarlılık gösterilmemektedir. Bir kaç küçük yerel yönetim dışında konu hakkında hiç bir yeni gelişme yoktur.

Türkiye'de kağıt poşet üretimi;

Türkiye’de baskı, yapıştırma ve diğer üretim teknikleri konusunda hiç bir sorun veya sıkıntı bulunmamaktadır. Ambalaj sektöründe son teknoloji ürünü matbaa ve ambalaj makinaları ile imalat yapılmaktadır. En az plastik ambalaj üretimi kadar kağıt/karton poşet üretimi de en son teknoloji ürünleri ile hızlı ve kaliteli bir şekilde imalatı yapılarak müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Kraft, Ex…

Kağıt çanta ve karton çanta imalatı

Alışverişlerimizde neden kağıt çanta kullanmalıyız? Kağıt poşet, kağıt çanta, karton poşet, karton çanta, kraft torba diye adlandırdığımız ambalaj ürünlerinini satışlarımızda neden tercih edilmesi gerekli? Ambalaj ürünlerine ayırdığınız bütçe, doğru tercihler ile sizlere mutlaka daha fazla fayda olarak geri dönecektir.Ambalaj bir ürünün satışında asla bir tasarruf kalemi olarak düşünülemez.
Alışveriş poşetleri; Satışlarnızda ve hediye alışverişinde kaliteli karton poşet kullanınız.

Giyim mağazaları, deri giyim mağazaları, ayakkabı mağazaları, kuyumcu, saatçi, gözlük ve lens satan dükkanlar için alışveriş çantaları.

Karton Poşet ve Kağıt Poşet ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılıyor ve işlevsel olarak kullanımınıza sunuyoruz, perakende sektöründe çözüm ortağınız oluyoruz.

Satışlarımızda neden karton çanta kullanmalıyız?

Satışlarınızda kaliteli ambalaj tercihiniz sizi rakiplerinizden ayrına en önemli özelliklerdendir. Ambalaj ürünlerine ayırdığınız bütçe, doğru tercihler ile sizlere mutl…