Ana içeriğe atla
Cere kağıt poşetleri, profesyonel kağıt poşet üreticisidir. 0212 - 567 37 99 
Grafik tasarımından ofset baskısına, selefon ve kesiminden usta ellerle mükemmel yapıştırılmış bir kağıt çanta siparişi vermek için en doğru yerdesiniz. Kağıt çanta, karton poşet Kağıt torba, Kraft çanta, kağıt poşet imalatında hız ve güven! Baskılı karton çanta, kağıt poşet, hediyelik karton çanta, kraft torba üretimi yapmaktayız.

Hediyelik karton poşet. Alışveriş çantaları

Türkiye'nin en eski kağıt poşet ve karton çanta imalatçılarından biri olan ve 17 yıldır giderek büyüyen müşteri portföyümüze yenilerini eklemek ve sektörün en etkili firmalarından birisi olmak üzere çıktığımız yolda müşterilerimizi hiç yarı yolda bırakmadık. Sürekli memnun müşterinin yeni müşteri getireceğine inancımız hiç eksilmedi. Esnaflık ile profesyonelliği birleştirerek mükemmel kağıt çantalar üretip, yeni dostlar kazanma düşüncesinden hiç vazgeçmedik, geçmeyeceğiz de!
Her zaman, "kaliteli kağıt poşet, mükemmel servis, rekab…

İstanbul karton çanta üretim merkezinden kağıt poşet fiyatları

Yılların verdiği tecrübeyle ambalaj sektöründe karton çanta / kağıt poşet imalatı  yapıyoruz. Alışverişlerde kullanılan ip sağlı kağıt çanta ve karton poşetler hakkında bilmeniz gereken her şey burada ! İhtiyaca göre ürün, uygun fiyat politikamız ile sizlerle çalışmak istiyoruz.
Neden kağıt poşet imalatçısı ile çalışmalısınız? Kağıt çanta üreticisinden sipariş vermek size hangi faydaları sağlar? 
kağıt poşet fiyatları + ucuz karton çanta
Karton çanta + kağıt poşet modelleri

Ucuz kağıt poşet, ekonomik karton çantalar, imalatçıdan uygun fiyata ambalaj

karton çanta fiyatı, karton çanta fiyatları, karton çanta imalatı, kağıt torba, kagit torba fiyatları, kağıt çanta imalatçıları, karton poşet, kağıt poşet, kağıt poşet imalatçısı arayanlara özel fiyat çalışması yapıyoruz. 


Neden kağıt poşet imalatçısı ile çalışmalısınız? Kağıt çanta üreticisinden sipariş vermek size hangi faydaları sağlar?

- İmalatçınız ile daha hızlı iletişim halinde olacaksınız

- Grafik çalışması ve onay süreci daha hızlı şekilde olacaktır. Neyi, nasıl istediğiniz direkt imalatçıya anlattığınız için hata payı asgari seviyeye inecektir.

-  Üretim süresi konusunda esnekliklere sahip olabilirsiniz. (Siparişinizin bir kısmını hemen kalan kısmını da daha sonra teslim gibi ayrıcalıklarınız olacaktır.)

- Üretici ve tüketicinin direkt buluşması sayesinde aracılara komisyon ödemekten kurtulacaksınız.

- Ambalaj ürünleri için ayırdığınız bütçenize göre alternatif ürünleri görebileceksiniz.

- Yeni trend ambalaj ürünleri, moda renkler, değişik kulp çeşitlerinden ilk siz haberdar olacaksınız.

-  İlk seferinde sipariş ettiğiniz poşetlerin grafik çalışması, kalıbı vs. arşivimizde hazır olduğundan kolaylıkla yeni siparişler verebileceksiniz. Gerekirse küçük değişikler yaptırabilirsiniz.

Kısaca; Kağıt çanta üreticisi ile çalışarak zamandan kazanır daha hızlı bir şekilde ürün tedariği elde edersiniz. Aracılara komisyon vs. adı altında daha fazla maliyet ödemekten kurtulursunuz.

Lüks kağıt çantalar

Lüks kağıt çanta, lüks karton poşetler hızlı bir şekilde üretilip, kullanımınıza sunulucaktır.

En önemlisi de 17 yıldır sadece karton poşet ve kağıt poşet üreten bir firma olduğumuz gerçeğidir. Biz karton poşet ve kağıt poşet ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılıyor ve işlevsel olarak kullanımınıza sunuyoruz, perakende sektöründe çözüm ortağınız oluyoruz. Grafik tasarımından ofset baskısına kadar, parlak veya mat selefon çekilmiş, kaliteli uzman yapıştırma ekibimizle, hızlı bir şekilde mükemmel bir kağıt çanta imalatı yapıyoruz.

Ambalaj ürünlerinde imalatçı firma farkını bizimle yaşayın!

Kağıt çantalar, hediye poşetleri, kravat kutusu, hastane röntgen zarfları kısacası kağıt ambalaj ile ilgili aradığınız her türlü ihtiyacınızda bizimle iletişimde bulunabilirsiniz. Lüks kağıt çantalar, lüks karton poşetler, karton poşet, alışveriş çantaları, kağıt poşet fabrikası, kraft torbalar, karton hediye paketi, karton poşet, kağıt poşet çeşitleri, karton hediye paketi, pelur ambalaj, kağıt ambalaj, kraft ambalaj kağıt, kraft karton poşetler imalatçı farkıyla size çok yakın!

Karton poşet ve kağıt çanta ihtiyaçlarınızda bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Birbirinden farklı yüzlerce model, rengarenk ofset baskı, bütçenize uygun alternatif ürünler, söz verdiğimiz zamanda teslimat. Hepsi buarada!

Reklam ajansları ve aracılara özel karton çanta pazarlama ve satış ortaklığı;

Müşterilerimize ve kağıt çanta / karton poşet tüketicilerine ulaşmamızı sağlayan reklam ajansları ve diğer aracı kişi ve firmalara özel fiyatlandırma yapıyoruz. Karton çanta pazarlamasında reklam ajanslarının önemli bir yeri olduğuna inanıyoruz. İmalatçı ile tüketici arasındaki köprü vazifesi gören reklam ajanslarına teklif ettiğimiz fiyatlar ve ödeme koşulları için tüm reklam ajanslarının ve pazarlama işi yapan kişilerin bizimle iletişimde olmasını umut ediyoruz. 

Sizler de; iletişim bilgilerimizden bize ulaşırsanız, daha güzel, daha kaliteli işleri ortaya çıkaracağımızı umut ediyoruz. Tamamen müşteri isteklerine göre şekillenen  ürünlerimiz ve değişik görseller, alternatif ödeme şekilleri ve bilgiler için lütfen diğer sayfalarımızı ziyaret edip fikir sahibi olabilirsiniz.

Karton çanta / renkli kağıt çanta / Hastane röntgen zarfı / cepli dosya / boxer kutusu / kraft poşet / karton hediye paketi / pelur ambalaj / kraft ambalaj / kağıt hediye çanta / kağıt ambalaj, çanta ve kağıt poşet ürünleri, toptan kağıt çanta fiyatlarında özel avantajlar.NOT: Naylon poşet ve naylon ambalaj ürünleri imalatımız yoktur. Burgu saplı kağıt poşet ve büküm saplı kağıt poşet imalatımız yoktur. Sadece el geçmeli,  ip saplı  ve kurdela saplı kağıt ve karton ambalaj ürünleri imalatı yapmaktayız.

kagitposetcim.net Cere Ambalaj'ın iletişim, ürün tanıtım ve sipariş sitesidir.


Karton çanta, kağıt poşet, kraft çanta imalatı hakkında sık sorulan konular. Bunları mutlaka okuyunuz. 

1- Karton çanta imalat süresi nedir? Kaç günde kağıt poşet imalatı yapılır? 
Sipariş miktarına ve ürün özelliklerine göre değişse de, ortalama bir hafta ile iki hafta arasında değişmektedir. 1.000 adet gibi az miktardaki siparişlerde 3 iş gününde imalat yapılır. Yüksek miktardaki siparişlerde de müşterinin ihtiyacını karşılamak için 3 iş günü sonunda kısmen teslimat yapılır. Kalan ürün uygun zamanda teslim edilir. Buradaki amacımız  müşteriyi mağdur etmemektir.

2- En az kaç adet kağıt poşet siparişi verilebilir? Karton çantalarda sipariş adet sınırı var mı?

İstediğiniz miktarda kraft torba, kağıt çanta sipariş verebilirsiniz. Adet konusunda her hangi bir sınırlama yoktur.İhtiyacınız kadar karton poşet yapılabilir.

3- Karton çanta ebat ve ölçülerinde sınırlama var mı? 

Cevabıız elbette hayır. Mevcut 100 adet bıçağımız yanı sıra istediğiniz ebatta yeni ürün yapılabilir. Ancak ortalama 100-150 lira arası bir bıçak ücreti toplam fiyata ilave edilir. 

4- Karton çanta fiyatları değişir mi?

Gerek piyasalardaki ekonomik gelişmeler, gerekse sipariş verilen ürünün özelliklerine göre fiyat değişimi olabilir. Liste fiyatları sadece  kıyaslama amaçlıdır. Sipariş vermeden önce bir yetkilimizle mutlaka iletişimde bulunup, güncel poşet fiyatları hakkında bilgi almanız uygundur. 

5- Karton çanta fiyatlarına grafik ücreti ve KDV dahil mi? 

Karton çanta fiyatlarımıza grafik ve film fiyatlara dahil olup KDV hariçtir.

6- Mat selefon ve parlak selefon arasında fiyat farkı var mı? 

Mat selefon ile parlak selefon arasında küçük de olsa bir fiyat farkı vardır. Kağıt poşet baskı ve kağıt şekline göre tavsiyede bulunabiliriz. Ancak; karton çanta siparişi az miktarda ise bu farkı müşterimize yansıtmıyoruz. 

7- Varak yaldız, kısmı lak, gofre yapılabiliyor mu?

İstek üzerine altın varak veya gümüş varak baskı yapılmaktadır. Kısmı lak ve gofre de poşet üzerine uygulanabilir. Varak yaldız, gofre, kısmi lak fiyatı ayrıca fatura edilmektedir. 

8- İp, kordon, sap şekli nedir?

Kağıt poşetlerde istenilen renklerde PP ip kordon kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak özel kurdela yapılabilir. Kordonlar ortalama 36 cm olup isteğe bağlı olarak yine istenilen uzunlukta üretim yapılabilir. Yine el geçmeli olarak da imalat yapılmaktadır.

9- Ürün teslimatı 

Ürün teslimat yeri Bayrampaşa'daki atölyemizdir. Şehir dışı müşterilerimizin siparişlerinde Kargo/ve ambar ücretleri müşteriye aittir. Müşteri tercihine göre teslimat yapılmaktadır. 


Cevdet Aykan Demir
Kurucu ortak