Ana içeriğe atla

Kağıt çanta ve karton çanta imalatı

Alışverişlerimizde neden kağıt çanta kullanmalıyız? Kağıt poşet, kağıt çanta, karton poşet, karton çanta, kraft torba diye adlandırdığımız ambalaj ürünlerinini satışlarımızda neden tercih edilmesi gerekli? Ambalaj ürünlerine ayırdığınız bütçe, doğru tercihler ile sizlere mutlaka daha fazla fayda olarak geri dönecektir.Ambalaj bir ürünün satışında asla bir tasarruf kalemi olarak düşünülemez.
Alışveriş poşetleri; Satışlarnızda ve hediye alışverişinde kaliteli karton poşet kullanınız.
selefonlu karton çanta + ipli karton poşet

Giyim mağazaları, deri giyim mağazaları, ayakkabı mağazaları, kuyumcu, saatçi, gözlük ve lens satan dükkanlar için alışveriş çantaları.

Karton Poşet ve Kağıt Poşet ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılıyor ve işlevsel olarak kullanımınıza sunuyoruz, perakende sektöründe çözüm ortağınız oluyoruz.

Satışlarımızda neden karton çanta kullanmalıyız?

Satışlarınızda kaliteli ambalaj tercihiniz sizi rakiplerinizden ayrına en önemli özelliklerdendir. Ambalaj ürünlerine ayırdığınız bütçe, doğru tercihler ile sizlere mutlaka daha fazla fayda olarak geri dönecektir.

İstanbul kağıt poşet imalatçıları Karton çanta ve karton poşetlerin markanızın sokaklardaki temsilcisi olduğunu hep aklımızda bulundurmalıyız. Sabit bir bilboarda verdiğiniz reklam ücreti ile binlerce kağıt poşet yaptırabilirsiniz. Sokaklarda, evlerde hatta iş yerlerinde müşteriniz olmayan ve markanızı tanımayan yüz binlerce insana kağıt çanta ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Marka baskılı kağıt poşetleri etkili bir seyyar reklam aracına dönüştürebilirsiniz. Biliyoruz ki; kağıt çanta bir defa kullanıp atılan bir taşıma torbası değildir. Defalarca kullanılan, saklanıp tekrar tekrar kullanılan bir ambalaj çeşididir.

baklavacı karton çanta png
Pastane karton çantaları
Karton çanta müşterinize verdiğiniz değeri göstermektedir.
Sattığınız bir ürünün ambalajına gösterdiğiniz özen müşterinize verdiğiniz değeri göstermektedir. Doğa dostu kaliteli bir karton veya kraft çanta ile naylon poşet arasındaki farkı müşterinizin yüzündeki gülümsemeden ve alışveriş sonundaki memnuniyetinden anlayabilirsiniz.

Kağıt poşet lüks bir ambalaj ürünüdür

Takdir edersiniz ki; kağıt poşet lüks bir tüketim ürünüdür ve kullanım zorunluluğu yoktur. Ancak; müşteriniz aldığı bir ürünü kaliteli ve şık ambalajda ona sunulmasını bekler. Malesef bir çok satıcı firma, daha ucuz olduğu için naylon poşet veya plastik ambalajı tercihi tercih etmektedir. Oysa; sattığınız kaliteli bir ürün ucuz ve kalitesiz bir ambalaj ile değerini kaybetmektedir. Kağıt çanta ile sattığınız ürünün değerine değer katabilirsiniz.

Lüks karton çantalar, karton çanta fiyatları

Yanlış bilinenin aksine iyi bir anlatım ve deneyimle kağıt çanta / karton çanta ile naylon poşet arasındaki farkın çok küçük olduğu, bu küçük farkın ise sağladığı faydayı göz önünde bulundurduğımuzda kıyaslanamayacak kadar etkili olduğu görülmektedir. Kağıt çanta fiyatı almak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Kağıt poşet sadece giyim mağazaları tarafından kullanılan bir ambalaj ürünü değildir. Her sektörden kullanıcısı olan ve ambalajın en önemli kalemi, olmazsa olmazlarındandır. Bizler, yılların verdiği üretici firma tecrübemizle her sektörden müşterimiz olabildiğini gördük ve şuan her kesimden müşterilerimize hizmet veriyoruz. Daha çok tüketiciye ulaşmak için internet ortamında da var olmaya çalışıyoruz.
kağıt kraft çanta
Bose kraft poşet
Sipariş üzerine kağıt poşet ve karton çanta üretilir.

İnternet üzerinden bize ulaşmak artık çok kolay. Gerek arama motorları, gerekse sosyal medya sitelerindeki hesaplarımızdan bize ulaşarak; Kağıt poşet, kağıt torbası, karton poşet, karton çanta imalatı, hediyelik karton çanta, ucuz poşet fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, günün 24 saati karton ve kağıt çanta siparişi verebilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız yardıımıyla karton çanta tasarılarını inceleyebilir karşılıklı fikir alışverişi yaparak, muhteşem tasarlanış kağıt poşet siparişi verebilirsiniz.

İnternetten güvenli poşet siparişi verebilmek için hemen bizi arayın veya yazın. Hemen geri dönüş sağlayalım.

1- Grafik tasarım aşaması;

Grrafik tasarım en önemli faktörlerden biridir. Kaliteli bir poşette dikkat çeken ilk detay grafik tasarımıdır. İlk iş olarak uzman grafikerlerimizce sipariş edilene markanın logo, adres gibi bilgileriyle grafik tasarım yapılır. Tamamen müşteri tercihine göre, basılacak marka, slogan ve görsellerin büyüklüğü, yerleşim yerleri poşet üzerinde şekillendirilir. Müşteri onayından sonra grafik aşaması tamamlanır.

2- Baskı aşaması

Grafik tasarımdan sonra ikinci aşama baskı bölümüdür. 35 x50 cm, 50 x70 cm veya 70x100 ofset baskı makinelerinde baskı işlemi gerçekleştirilir. Kağıt poşetlerde serigrafi baskı da yapılabillmektedir ancak serigraf baskı uygulamasında alternatiflerimiz sınırlıdır, sadece logo ve marka gibi basit baskılar için uygulanır.

3- Selefon kaplama aşaması

İsteğe bağlı olarak basılmış olan ürünler parlak veya mat selefon ile kaplanmaktadır. Gerek manuel selefon makinasında gerek otomatik sıcak selefon makinasında selefon kaplama yapılır. Selefon yapılacak karton /kağıdın pürüzsüz ve kaliteli bir karton olması gerekmektedir. Krafta selefon yapılamamaktadır.

4- Varak yaldız veya kısmi lak aşaması

Baskısı ve selefon kaplaması yapılan karton üzerine pedal veya otomatik kazanlı varak makinasında yaldız yapılır. Altın varak, gümüş varak ve değişik renklerde varak yaldız yapılabilmektedir. Yine isteğe bağlı olarak marka veya logoyu parlak ve kabarık göstermek için karton üzerine kısmi lak uygulaması yapılır. NOT: Kısmi lak ve varak yaldız fiyatlandırma yapılırken ayrıca belirtilmeli ve fiyat farkı ilave edilmektedir.

5- Gofre nedir? Karton poşet gofre nasıl yapılır?

Marka veya logoyu yani karton üzerindeki bazı bölgeleri kabartmak ve daha etkin göstermek için gofre yapılmaktadır.

6- Karton çanta kesim aşaması

Daha önce grafik tasarımda ebatlandırılan ve baskı, selefon, varak gibi işlemlerden geçmiş poşetler, katlama yerlerini belirlemek için kazanlı veya pedal makinasında kesim işlemine tabii tutulur. Her ebat için ayrı bıçak kalıplar mevcuttur. Müşterimizin istediği ebat mevcut değilse cüzi bir ücret karşılığında yeni bıçak yapılabilmektedir.

6- Karton çanta yapıştırması yapıyoruz.

En son olarak kesimi tamamlanan kağıt poşetler el işçiliği ile yapıştırma atölyesinde imalat yapılır.. Karton çantalarda en önemli işlem yapıştırma bölümündedir. Usta işçilik, el emeği kalite açısından en önemli faktördür. Ustalık isteyen bir çalışmadır. Yapıştırması ve katlamaları yapılan poşetler en son olarak ip kordon veya kurdele takılarak müşteriye sunulacak hale gelmektedir.

- Kaliteli, renkli ve cepli karton dosya imalatı

Kaliteli karton dosyalar. Amerikan Bristol ve kuşe'ye renkli baskı yapılmış, selefon kaplamalı, cepli karton dosya üretimi yapıyoruz. Sunum,tanıtım, fiyat teklifi gibi evrak dosyası ihtiyaçlarınızda firmanızın logosu basılmış, kartvizit koyma yeri olan, kalın gramajlı karton dosya için bizden de fiyat alabilir, üretici firma farkını görebilirsiniz. Sunum dosyası firmanızın prestijini göstermede mükemmel bir fırsattır. Ayrıca; hedef kitlenize gösterdiğiniz değer anlamı da taşımaktadır. Profesyonel çalışma ortamının vazegeçilmez bir unsurudur.

- Fuar çantaları

Firmanızın tanıtımı için katıldığınız fuarlarda, promosyon ürünlerini ambalajlarında karton çanta ve kağıt poşetler kullanılmaktadır. Fuar alanında ve fuar alanı dışındaki ziyaretçilerinizin hem verdiğiniz promosyon ürünlerini taşımalarına yardımcı olmak hem de şirketinizin logo ve adres bilgilerini taşıyan karton çantalar sizin tanıtımınıza büyük katkı sağlayacaktır. Küçük bir bütçeyle büyük bir reklam imkanı sağlamak için sizleri de karton çanta kullanmaya davet ediyoruz.

- Mağaza alışveriş çantaları - Lüks karton çantalar

Sattığınız bir ürünün kalitesi kadar onun nasıl bir ambalaj ile müşteriye sunduğunuz da o kadar önemlidir. Ucuz bir naylon bir poşetle kaliteli bir ürünü satamazsınız. Lüks bir mağaza ancak lüks bir karton çanta ile ancak marka olabilir ve adını duyurabilir. Büyük bütçeler ile yaptığınız tanıtım çalışmaları, ucuz ambalaj ile mağazanızı zor durumda bırakabilir.

Markanız için lüks karton çanta zarurettir.

Her ne kadar ucuz olsun diye, karton çanta muadili ince kese kağıdı şeklindeki kağıt torbalar ile tasarruf edildiği sanılsa da asla lüks bir karton çantanın yerini alamaz. Lüks kağıt poşet ve karton çanta ile mağazanızı zenginleştirin. Vitrinleri süsleyen ürünlerinizi; sokaklara, caddelere, evlere, iş yerlerine taşıyın. Görmeyenlere, duymayanlara markanızı, mağazanızı adını ve ürünlerinizi duyurun. Müşterilerinizin sizin en iyi tanıtıcınız olduğunu unutmayın. Ürünlerinizin değerine değer katmak için siz de karton çanta kullanın.

Kağıt poşet imalatçısı, karton kutu, paket kağıtları. Kraft kutu, karton hediye paketi, karton poşet, kağıt poşet, hediye paketi, ambalaj, kağıt ambalaj

Çağdaş üretim ve satış tekniklerini kullanıyor ve pek çok köklü firma ile çalışıyoruz, hem çok şık hem de tanıtım objesi olan değerli ürünleri, hizmetinize sunuyoruz.

Kağıt poşet ile karton çanta arasındaki fark nedir?

Karton torba ve karton poşet eş anlamlı kullanılan ürün adıdır. Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarından gelen aramalar farklı olsa da tedarik edilmek istenilen ürün aynı adla anılır..

Kağıt poşet genel olarak kağıt ambalaj adıyla anılan ambalaj ürünlerinin genel adıdır. Ancak, bazı kullanıcılar karton çanta diye kalın gramajlı ürünleri karton çanta olarak adlandırıyor. İnce kraft ve bükümlü kraft saplı, flekso baskılı fabrikasyon ürünler ile ofset baskılı karton ve pp ip saplı ürün ayrı ayrı belirtilmelidir. Flekso baskılı, kraft büküm saplı ürünlerde yüksek adet yaptırma şartı vardır ama diğer ürünlerde adet şartı yoktur. İster bin ister on bin adet sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden şık tasarlanmış karton çanta ve kağıt poşet fiyatı öğrenmek ve sipariş vermek için, nerede olursanız olun size çok yakınız.

kağıt poşet örnegi jpb
Gömlek poşetleri 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Karton çanta fiyatları | Karton çanta modelleri

Karton çanta, karton poşet, kağıt poşet, kağıt çanta imalatı ve satışı yapan Cere Ambalaj sizlere hangi ürünleri sunuyor? Hangi faktörler bizi diğerlerinden farklı kılıyor? Kağıt ambalaj tercihinizde neden bizi seçmelisiniz? Kağıt poşet sektörü hakkındaki son gelişmeleri ilk bizden duyacaksınız! Karton çanta online satış, karton çanta modelleri, karton çanta çeşitlerini uygun fiyat ile satın alın. Kraft kağıdı ile yapılmış ucuz çanta almak, kraft poşet imalatı ve karton çanta veya kraft çanta fiyatlarını kıyaslamak adına ya da karton poşet modellerini görmek için bize hemen yazın...
Hediyelik karton çanta ve karton çanta fiyatları
Ofset baskılı karton çanta için adet sınırı yoktur. Ancak; az adetli ve marka baskılı hediyelik karton çantalarda birim fiyatında artış olmaktadır.

Burada bütçenize uygun karton torbası , karton çanta imalatı, karton çanta fiyatı, karton çanta fiyatları, poşet fiyatları, ucuz poşet, ucuz poşet fiyatları, kağıt çanta, kağıt poşet, kağıt torbası, kraft çanta, …

Karton poşet imalatı | karton poşet çeşitleri

İstanbul karton çanta, kağıt poşet ve kraft torba üreticisi kagitposetcim'e hoş geldiniz. Karton poşet üreticisinden yeni kağıt poşet modelleri. Pırıl pırıl ofset baskılı rengarenk karton çantalar. Üretici firmadan uygun fiyata kağıt çantalar. İp saplı ve kurdelalı kraft poşetler. Fuar, açılış ve organizasyonlarda ürünlerinizi koyarak, tanıtım yapacağınız  kağıt poşetler.

Kraft kağıt torbalar Karton çanta ve kağıt poşet üretimi yapan ülkemizin öncü firmalarından olan Cere Ambalaj'ın iletişim, bilgi, reklam, tanıtım, satış ve pazarlama sitesindesiniz. Bu sitede karton çanta ve kağıt poşetler hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bulabilir, yeni örnek ürünleri görebilir ve fiyat alıp sipariş verebilirsiniz.

Uygun fiyata kağıt poşet blogu

Karton çanta ve kağıt poşetler hakkında burada detaylı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Elbette, sorulabilecek her soruya burada yer verememiş olabiliriz diye düşünüyoruz. Sizler de sormak istediğiniz, aklınıza takılan tüm konuları 0212-567 37 99numa…

Türkiye'de karton çanta ve kağıt poşet üretimi, pazarlaması

Türkiye'de kağıt çanta imalatında ileri bir seviyededir. Kağıt poşet imalatı hakkında bilgiler. Karton ve kağıt poşet tüketimi, sipariş yöntemleri ve kağıt ambalaj hakkında bilinmesi gereken önemli detaylar burada. Dünyanın bir çok ülkesinde, “doğaya saygı ve geri dönüşüm” adına yasal kararlarla plastik ambalaj yerine geri dönüşümlü kağıt ambalaj kullanımı zorunlu hale getirildi. Üzülerek belirtmek isterim ki; Türkiye’de bu konuda henüz yeterli bir duyarlılık gösterilmemektedir. Bir kaç küçük yerel yönetim dışında konu hakkında hiç bir yeni gelişme yoktur.

Türkiye'de kağıt poşet üretimi;

Türkiye’de baskı, yapıştırma ve diğer üretim teknikleri konusunda hiç bir sorun veya sıkıntı bulunmamaktadır. Ambalaj sektöründe son teknoloji ürünü matbaa ve ambalaj makinaları ile imalat yapılmaktadır. En az plastik ambalaj üretimi kadar kağıt/karton poşet üretimi de en son teknoloji ürünleri ile hızlı ve kaliteli bir şekilde imalatı yapılarak müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Kraft, Ex…

Karton poşet | karton poşet fiyatları

Cere kağıt poşetleri profesyonel kağıt poşet üreticisidir. Grafik tasarımından ofset baskısına, selefon ve kesiminden usta ellerle mükemmel yapıştırılmış bir kağıt çanta siparişi vermek için en doğru yerdesiniz. Kağıt çanta, kağıt çanta tasarımı, karton poşet, kağıt torba, kraft çanta, kağıt poşet imalatında hız ve güven! Baskılı karton çanta, kağıt poşet, hediyelik karton çanta, kraft torba üretimi yapmaktayız. Karton çanta, Karton çanta imalatı, Karton çanta fiyatları hakkında bilgi ve karton çanta tasarımı ile kağıt poşet ihtiyaçlarınızda tedarikçi olarak için bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.
Hediyelik karton poşet. Alışveriş çantaları
Türkiye'nin en eski kağıt poşet ve karton çanta imalatçılarından biri olan ve 17 yıldır giderek büyüyen müşteri portföyümüze yenilerini eklemek ve sektörün en etkili firmalarından birisi olmak üzere çıktığımız yolda müşterilerimizi hiç yarı yolda bırakmadık. Sürekli memnun müşterinin yeni müşteri getireceğine inancımız hiç eksilmedi. Esnafl…