Alışverişlerimizde neden kağıt çanta kullanmalıyız?

Alışverişlerimizde neden kağıt çanta kullanmalıyız? Kağıt poşet, kağıt çanta, karton poşet, karton çanta diye adlandırdığımız ambalaj ürünlerinin alışverişlerimizde ve satışlarımızda neden tercih edilmesi gerektiğini kısaca anlatmak istiyoruz.

kagit poset fiyatlari - renkli karton poset
selefonlu karton canta 

Bir reklam aracı olarak kağıt çanta


Satışlarınızda kaliteli ambalaj tercihiniz sizi rakiplerinizden ayrına en önemli özelliklerdendir. Ambalaj ürünlerine ayırdığınız bütçe, doğru tercihler ile sizlere mutlaka daha fazla fayda olarak geri dönecektir. Ambalaj, bir ürünün satışında asla bir tasarruf  kalemi olarak düşünülmemelidir.

karton çanta modelleri
karton çanta görselleri

İstanbul kağıt poşet imalatçıları

Karton çanta ve karton poşetlerin markanızın sokaklardaki temsilcisi olduğunu hep aklımızda bulundurmalıyız. Sabit bir bilboarda verdiğiniz reklam ücreti ile binlerce kağıt poşet yaptırabilirsiniz. Sokaklarda, evlerde hatta iş yerlerinde müşteriniz olmayan ve markanızı tanımayan yüz binlerce insana kağıt çanta ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Marka baskılı kağıt poşetleri etkili bir seyyar reklam aracına dönüştürebilirsiniz. Biliyoruz ki; kağıt çanta bir defa kullanıp atılan bir taşıma torbası değildir. Defalarca kullanılan, saklanıp tekrar tekrar kullanılan bir ambalaj çeşididir.

gömlek ve pantolon icin kagit poset
Gömlek ve pantolon için karton poşet
Karton çanta müşterinize verdiğiniz değeri göstermektedir.

Sattığınız bir ürünün ambalajına gösterdiğiniz özen müşterinize verdiğiniz değeri göstermektedir. Doğa dostu kaliteli bir karton veya kraft çanta ile naylon poşet arasındaki farkı müşterinizin yüzündeki gülümsemeden ve alışveriş sonundaki memnuniyetinden anlayabilirsiniz.

Kağıt poşet lüks bir ambalaj ürünüdür
Takdir edersiniz ki; kağıt poşet lüks bir tüketim ürünüdür ve kullanım zorunluluğu yoktur. Ancak; müşteriniz aldığı bir ürünü kaliteli ve şık ambalajda ona sunulmasını bekler. Malesef bir çok satıcı firma, daha ucuz olduğu için naylon poşet veya plastik ambalajı tercihi tercih etmektedir. Oysa; sattığınız kaliteli bir ürün ucuz ve kalitesiz bir ambalaj ile değerini kaybetmektedir. Kağıt çanta ile sattığınız ürünün değerine değer katabilirsiniz.

Lüks kağıt poşetler
kagit canta - deri canta magazasi
Deir giyim magazasi icin karton canta
Yanlış bilinenin aksine iyi bir anlatım ve deneyimle kağıt çanta / karton çanta ile naylon poşet arasındaki farkın çok küçük olduğu, bu küçük farkın ise sağladığı faydayı göz önünde bulundurduğımuzda kıyaslanamayacak kadar etkili olduğu görülmektedir.

Kağıt poşet sadece giyim mağazaları tarafından kullanılan bir ambalaj ürünü değildir. Her sektörden kullanıcısı olan ve ambalajın en önemli kalemi, olmazsa olmazlarındandır. Bizler, yılların verdiği üretici firma tecrübemizle her sektörden müşterimiz olabildiğini gördük ve şuan her kesimden müşterilerimize hizmet veriyoruz. Daha çok tüketiciye ulaşmak için internet ortamında da var olmaya çalışıyoruz.
bose baskili poset - kraft baskili canta
Bose kraft poset

Sipariş üzerine kağıt poşet imalatı
Tüm bu anlatımlarımız sonucu sizde kağıt poşet yaptırmak isterseniz bize hemen bir telefon
ya da e-mail ile ulaşabilir ve en kısa zamanda, uygun fiyata, imalatçı firma garantisiyle tasarım harikası ambalaj ürünlerimizle satış yapmaya başlayabilirsiniz. 

İnternetten poşet siparişi verebilmek için hemen bize yazın. Sosyal Medyada Paylaş