Baskılı kağıt poşet üretim merkezi

Kağıt çantalar hakkında aradığınız her şeyi burada bulacaksınız!
Her işi yapan aslında hiç bir işi yapamaz prensibinden yola çıkarak, biz sadece kağıt poşet ve  karton çanta imalatı yapıyoruz. Yaklaşık 17 yıldır gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki değerli müşterilerimiz ve siz değerli dostlarımız için milyonlarca karton çanta ürettik.

belediye kagit çantası
Belediye kağıt poşet
Grafik tasarımından ofset baskısına, selefon ve kesiminden usta ellerin mahareti olan yapıştırma aşamasına kadar, büyük bir titizlik içerisinde çalışıp, en iyiyi, en hzılı şekilde en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz.

Sizler de en uygun fiyata kağıt poşet ve karton çanta satın almak için en doğru yerdesiniz.
Burada bizimle birlikte üretici firma farkını yaşayabilirsiniz. Şuan; rengarenk ve pırıl pırıl ofset baskı yapılmış, tertemiz mat veya parlak selefon kaplamalı, ip saplı, kaliteli işçilik ile üretilmiş bir kağıt poşet için en doğru adrestesiniz. Kağıt poşet, burada daha kaliteli, daha ekonomik ve daha hızlı...

Karton çanta, kağıt torba,  kraft çanta,  karton ambalaj, karton torba  uygun fiyat  seri imalat  bol çeşit alternatif ürün kagitposetci'de!

Sosyal medya araçları ile birlikte whatsApp, e-mail, telefon ile bize hızla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz özellikteki ürünü tarif edebilir, kağıt çanta fiyat teklifi alabilir, diğer firmalar ile kağıt poşet fiyatlarımızı kıyaslayabilirsiniz...

webtures karton çanta
webtures kağıt poşet

İnternetteki kağıt poşetçiniz!

İnternet arama motorlarında yapacağız küçük bir arama ile kağıt poşet siparişinin yanısıra kağıt poşet, karton çanta ve kraft torbalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kağıt poşet satın almak için bize günün 24 saati whatsApp, email, telefon ve sosyal medya siteleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Grafik tasarımının onayından sonra 3 günde kağıt poşet siparişiniz hazır hale gelmektedir

Kimler için karton poşet üretiyoruz?

Hemen hemen tüm sektörlerdeki firmaların ihtiyaçlarına göre bir poşet imalatı yapılmaktadır. Giyim sektöründen gıda sektörüne, turizmden reklam sektörüne, sağlık sektöründen eğitim sektörüne kadar aklınıza gelebilecek tüm sektörlerden müşterilerimiz mevcuttur.

Pastane ve tatlıcılara özel geniş körüklü kağıt poşet imalatı.

Baklavacı, tatlıcı ve pastacılar kısaca pastaneler için hazırlanmış büyük boy geniş körük ve tabanlı karton çantalar. Kutusu ile birlikte kullanabileceğiniz tatlı, baklava, pasta,börek için geniş körüklü çanta örneklerimiz vardır. Pastane poşetleri diğer posetlere göre daha kalın gramajlı kartonlardan yapılmaktadır ve daha fazla ağırlık taşıyabilmesi için mutlaka selefon kaplama yapılması tavsiye edilmektedir.

Hastaneler için röntgen zarfları;  Hastanelere özel tasarlanan röntgen filmleri için ambalaj ürünleri.

Hastanelere özel,el geçmeli, selefonlu röntgen zarfları. Büyük boy film koymak için ve küçük boy röntgen filmleri için 2 ebadımız mevcuttur.  Ancak, istediğiniz ebatta da röntgen zarfı yaptırabilirisiniz. Sadece küçük bir bıçak ücreti ile her model ve her ebat ürün siparişi verebilirsiniz. 

Hediyelik ürünler, parfümeri, cüzdancı, kuyumcular için şık tasarlanmış karton çantalar;

Küçük boy aksesuar ambalajları. Varak yaldızlı, gofre kabartmalı, selefon kaplamalı, ip saplı, şık tasarlanmış defalarca kullanılan ve her evde sizin ücretsiz reklamınızı yapacak kağıt poşetler.
Naylon torba ile kıyaslanamayacak kadar etkili, sizi en iyi tanıtıp markanızı duyuracak önemli bir reklam aracıdır.
krfat papers, samsung
Samsung kraft ambalaj


Giyim mağazaları için kağıt çantalar;


Giyim mağazaları ve mode evleri, gelinlik ve abiye satan mağazalar, ayakkabı mağazaları için tasarlanmış, ofset baskılı, mat selefonlu, varak yaldız baskılı, ip ve kurdela saplı büyük boy bir karton torba ve karton çanta fiyatları için hemen bizimle iletişime geçin!

Kasap, et restaurantları, balıkçılar için ambalaj ürünleri;  Kasap, et lokantaları, steak hause, balık satan iş yerlerinin  kullanacağı ucuz karton torba tercihi 

Kağıt poşet modelleri

kasaplar için kağıt çanta
steak house kağıt poşet

Ambalaj tercihinizde; Markanızı en iyi temsil edecek, tamamen sizin isteğinize göre tasarlanmış şık bir  kağıt poşet için hemen bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Siparişinizle birlikte hızlı bir şekilde üretim aşamasına geçilmektedir.özlem sütiş kağıt çanta
geniş körüklü kağıt poşet
Karton çanta, en uygun fiyata karton çanta, karton çanta imalatçısı, karton çanta üretim satış ve pazarlaması

Bir reklam aracı olarak kağıt poşet


Ambalaj ürünlerinin ve özellikle de kağıt poşet tercihinizin sokaktaki temsilciniz olduğu hep akılda bulundurulmalıdır. Sabit bir bilboarda verdiğiniz reklam ücreti ile binlerce kağıt poset  yaptırabilir ve bunları binlerce seyyar reklam aracına dönüştürebilirsiniz. Unutulmamalı ki; kağıt poşet bir defa kullanıp atılan bir taşıma torbası değildir. Defalarca kullanılan ve saklanılan bir üründür.

Bir açılışınız mı var? Fuara mı katılıyorsunuz ve promosyon ürünlerinizi nasıl sunacağınızı mı dert ediniyorsunuz? Haydi; siz de hemen bizi arayın veya whatsApp'dan yazın. En hızlı şekilde 3 günde siparişiniz hazır olsun.

Sizler adına sorun değil çözüm üretmek için buradayız.!

Gömlek imalat ve satış firmaları için mükemmel desenlerde hazırlanmış tasarım harikası ürünler.
Üniversiteler, Belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları için renkli kağıt poşetler.  Kitap, dergi, broşür gibi tanıtım ürünlerinizi koyabileceğiniz şık tasarımlı orta boy karton çantalar. Hastaneler, pastaneler, restaurantlar... Tüm ambalaj ihtiyaçlarınıza profosyonel çözümler sunacak, sizi asla mağdur etmeyecek üretici firmayız.

Kaliteli, renkli karton dosya imalatı

Kaliteli karton dosyalar. Amerikan bristol ve kuşe'ye renkli baskı yapılmış, cepli - selefon kaplamalı, cepli karton dosya üretimi yapıyoruz. Sunumlarınızda, iş ve fiyat tekliflerinizde firmanızın logosu basılmış, cepli kartvizit koyma yeri olan kalın gramajlı karton dosya için bizden de fiyat alabilir, üretici firma farkını görebilirsiniz.

Her zaman daha güzelini üretmek için çalışıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve sürekli gelişmeleri takip ediyoruz. Müşterilerimizin isteğine göre çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Beyaz zemin üzerine renkli logo basımı, baskılı veya baskısız kağıt ambalaj.Örneğin; Kraft poşet üzerine serigrafi ile beyaz renk baskı yapılabildiğini öğrendik ve bunu bir müşterimizle paylaşıp krafta beyaz baskı yaparak şık bir kraft poşet ürettik.

Lens Dünyası / Samsun
lens dünyası karton çanta
Lens dünyası - Samsun

Aksesuar, gözlükçü, gömlek, triko, takım elbise, gelinlikçiler, eczane, parfümeri, kuyumcu, sigorta şirketleri ve tüm sektörlerin kullanabileceği kağıt poşetler. Gözlükçüler, takı ve aksesuar satan mağazalar,  kuyumculara ve parfümerilere özel karton çantalar. Tüm eczaneler, güzellik ve bakım merkezleri sizler de küçük boy kağıt poşetlerden sipariş edebilirsiniz.

Giyim mağazaları ve moda evleri için büyük boy karton çantalar. Selefon kaplı, renkli baskılı, ip saplı karton çanta. Nedret Taciroğlu görselinden de anlaşılacağı üzere gren baskısı uygulanmıştır. Gren, kağıt üzerine ince çizgiler veya değişik desenler uygulamanın adıdır. Gren matbaacılıkta sık kullanılan ve özellikle fantazi ürünler için kullanılır. Tabii; gren ile birlikte varak yaldız basılmış markayı belirgin göstermek için marka olan yere kabartma yapılmaktadır. Buna da matbaacılkta gofre denmektedir.

Büyük boy kağıt poşetler özellikle giyim mağazaları ve moda evlerinde kullanılmaktadır. Sizlerde sattığınız takım elbise, gelinlik, abiye kıyafetler vb. için kağıt ambalaj ürünlerini sipariş etmek istemez misiniz? Markanızın sokaktaki en etkili temsilcisi baskılı karton poşet ve kağıt poşet  çanta siparişi için çok yakınınızdayız. Sadece bir kaç tuş ile hemen bize ulaşın ve sizlerde bu farkı bizimle yaşayın.

Fuar için kağıt poşetler:  Firmanızın tanıtımı için dev bütçeler ayırdığınızı biliyoruz. Tanıtım filmleri, broşürler, hediyelik promosyon ürünleri vb. çalışmalar yapıyorsunuz. İşte bu promosyon ürünleri için şık bir karton çantaya ne dersiniz?

Karton çantalar sadece giyim mağazalarında kullanılan ambalaj ürünü değildir. Her sektörden firmalar değişik amaçlarla sipariş vermektedirler. Fuarlar, açılışlar, ürün tanıtım toplantıları, hediye alışverişleri gibi değişik etkinliklerde firmanızın tanıtımında kullanabileceğiniz bir reklam aracıdır.

Sizler için uygun bir karton ve kağıt ambalajımız mutlaka vardır. Sizlerin İstediğin ebatta ve istediği sayıda bir kağıt poşet üretebiliriz.

Özel ebatlar dışında, 50, 100, 200 adet gibi az miktarlardaki karton çantalar, ön ödeme koşuluyla 3 iş günü içinde teslim edilir.  İstediğiniz adette ürün sipariş edebilirsiniz.Siparişiniz üç iş gününde kargoya verilir veya atölyemizden teslim edilir.

NOT: Kağıt burgu saplı ince beyaz kraft poset imalatımız yoktur. Ürettiğimiz karton çantaların örneklerine bakarak fiyat teklifi istemeniz menfaatiniz icabıdır.

İnternetten kağıt poşet siparişi; 7/24 bize yazın ya da arayın. Hemen dönüş yapılacaktır. 
"Doğaya saygı için kraft ambalaj ürünlerini tercih edin, Doğa size minnettar kalacaktır.""

- Karton çanta üreticisi firmamızdan yeni karton çantalar... Rengarenk ofset baskılı ürünler...

- Naturel kraft doğaya dönüşüm ürüdür. Kraft çantalar; 130 gr, 160 gr ve 215 gr. kraft'tan  imal edilmektedir. 

- Baskılı veya baskısız, marka ve logo baskılı değişik desenlerde tasarlanmış ip saplı karton çantalar

- Her sektörün ihtiyacı olan reklam poşetleri.

- 2016 yılından modern ve şık mağaza poşetleri. Giyim mağazaları, moda evleri, terziler için mükemmel bir ambalaj için kağıt ambalaj ürünleri. Hediyelik alışveriş malzemeleri.

- 225 gr. Exprınt kağıt + 4 renk baskı + ip saplı çocuk giyim gazaları için rengarenk poşetlerden siz de sipariş verebilirsiniz.

- Açılış, organizasyon, fuar ve davetlerinizde kullanabileceğiniz orta boy, selefonlu karton poşetler

- Parfümeri mağazaları için rengarenk altın varak baskılı, kuşe kağida basılmış selefonlu ve ipli kağıt poşetler

- Kurdelalı, parlak selefonlu, ofset baskı şık ve sade poşetlerden sizlerde uygun fiyatla sipariş verebilirsiniz.

- Giyim mağazaları için; battal boy poşetler. Takım elbise, abiye kıyafetler, gelinlikçilere özel battal boy karton poşetlerimizden sizde sipariş verebilir, karton poşet ayrıcalığını bizimle yaşayabilirsiniz.

- Özel ürünler ve hediyelikler için şık kurdelalı karton çanta. Rengarenk baskısı ile hediye alışverişinde farkınız olacaktır.

- Ofset baskı ve selefon üzerine altın varak baskı ve gofre ile kabartılmış markanızın logosu. Giyim mağazaları, moda evlerinin markasını tanıtabileceği modern tasarımlı şık karton çantalar.
mağaza çantaları

Giyim mağazaları, gömlekçiler içn renkli karton çantalar

- Rengarenk kağıt poşetler. Sizlerden gelen görsellerle dizayn edilmiş,özel marka baskılı ve defalarca kullanılabilen tasarruflu kağıt posetler

- Kuşe ve selefonlu aksesuar ve parfümeri gibi satış mağazalarına yönelik, geniş körüklü karton

- Hediye çanta

- Marka tanıtımınız için sokaktaki temsilciniz olacak şık tasarımlı büyük boy kağıt poşetler.

- Yerli bristol, 4 renk ofset baskılı, ip saplı kağıt poşet, karton çanta imalatı

- Hastaneler için röntgen zarfları. Röntgen zarfları 2 boy olarak üretilmektedir. Büyük boy filmlere özel ve küçük boy filmlere özel olarak üretilen röntgen zarfları el geçmeli olarak imal edilmektedir.

-  El geçmeli poşetler. Hastanelere özel renkli marka baskılı karton röntgen zarfları

- Toptan ve perakende kağıt poşet satışı yapılmaktadır. 2. Matbaacılar Sitesi - Topkapı - Bayrampaşa - Müşteri hizmetleri : +90 (0212) 567 37 99

Kurumsal firmalar için profosyonel çözümler sunuyoruz. Her türlü yenilikçi ve yaratıcı fikirleriniz önemsiyor, desteğinizi bekliyoruz.

kağıt çanta fiyatları

Çorap, hediyelik eşya, aksesuar, optik ve lens dükkanları için küçük boy karton poşetler; 


küçük boy karton çantalar + png
wigglessteps

Hediyelik ürünler, parfümeri, cüzdancı, kuyumcular için şık tasarlanmış karton çantalar; 
Aksesuar poşetleri
ucuz hazır karton çanta + jpg
Hazır ürünlergözlük -l ens-cüzdan poşetleri + jpg
kuyumcu çantalarıgümüş yaldızlı poşetler
Gümüş yaldız baskılı
Giyim mağazaları için rengarenk, büyük boy karton çantalar. Parlak veya mat selefonlu, altın varak, gümüş varaklı. Her zevke göre ayrı ayrı tasarlanabilen kağıt poşetler sizin diğerlerinden farkınızdır. Farkınızı bizimle yaşayın!varak yaldızlı kağıt çanta
Altın varak baskı
Büyük boy renkli ve selefonlu örnek modellerimizi görmek ister misiniz?
WhatsApp ile bize yazın. İstediğiniz ebat ve kalitede görselleri sizle paylaşaşım.
karton torba + karton poşet modelleri + jpg
Rengarenk battal boy

Battal boy renkli, parlak ve parlak selefonlu kağit poşet modeli. 54 x 39 x 13 cm ebadında, 4 renk baskılı, parlak selefonlu karton poşet için doğru yerdesiniz. Haydi siz de whatsApp üzerinden bize yazın ve fiyatlarımız hakkında bilgi alın. İmalatçı firma farkını yaşayın.
WhatsApp numaramız : 90-537 284 14 13


İl paradiso butik / Ataköy - İstanbul
amerikan bristol kağıt poşet modeli
Modaevi ve giyim mağazası ambalajAmerikan bristol, Exprınt karton, lüx tripleks karton, kuşeden üretilen orta boy örnekleri... İmalatçısı firmadan karton çanta modelleri. 24 x 39 x 9 veya 25 x 38 x 8 cö orta boy karton poşet
17 x 26 x 7 cm ebadında küçük boy aksesuar poşetleri. İhtiyacınızı bize bildirin size uygun ürünlerimizi paylaşalım.

İnotec / İstanbul
kağıt poşet modelleri + jpg
İnotec karton poşet çanta
Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulubü / İstanbul
Üniversitelerin tanıtım amaçlı kullanabileceği karton cantalar.

bü yapı kulübü + karton çanta + png
Boğaziçi üniversitesi yapı kulubü

NOT: Parlak ve mat selefon arasında küçük bir fiyat farkı olsa da biz bunu müşterilemize yansıtmıyoruz. Özellikle koyu zemin baskılarda mat selefonu tavsiye ediyoruz.

Rengarenk karton çantalar. 4 renk ofset baskılı, parlak veya mat selefon kaplamalı, ip saplı...

Çeşitli tanıtım, açılış ve fuarlarda kullanabileceğiniz istediğiniz ebat ve miktarda sipariş edebileceğiniz ön ödemeli karton çanta modelleri.
Kraft torbaKağıt ambalaj en etkili tanıtım ve reklam aracıdır.

Uygun fiyata siparişler.

Optik ve lens firmaları için şık ambalaj malzemeleri. Geri dönüşümlü, çevre dostu kraft çantalar.

CERE paper bags...

Sigorta firmaları için karton poşet örnekleri.

Deri, cüzdan ve aksesuar için karton çantalar.


Spor kulüplerine lisanslı ürün satışlarında kullanabilecekleri zarf şekli hediye paketleri.Trabzonspor lisanli ürünler satış markası TS CLUB

25 x 20 x 8 cm ebadında gözlük ve lens mağazalarına özel ebatlar
39 x 24 x 9 cm ebadında gömlekçilere özel ebatlar.
BİSSE gömlek
Orta boy karton çantalar24 x 39 x 8 cm ebadındaki bir karton poşet ile sizlerde kurumunuzun tanıtımını yapabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Firma veya kurumunuzun logosu ile birlikte vermek istediğiniz mesajı bize e-mail atıp, 0212-567 37 99 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli.


ibb karton poşet
İstanbul BB. görselleri

2.Matbaacılar Sitesi / Topkapı

Topkapı 2.Matbaacılar sitesi irili ufaklı yüzlerce matbaa ve ambalaj firmasının bir arada bulunduğu Türkiye'nin en büyük matbaacılar sitesidir.2.Matbaacılar sitesinde matbaa ile ilgili her ihtiyacınızı karşılayabilirisiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ