Kağıt poşet imalatında bizden hızlısı yok!

Burası; kağıt poşet, kağıt çanta, karton poşet, karton çanta, cepli dosya, hastane röntgen çantası imalat satış ve pazarlama yapılan bir alışveriş sitesidir.

İnternet üzerinden hızlı ve  kolay bir şekilde, en uygun fiyata karton çanta siparişi verelebileceğiniz, 3 iş gününde siparişinizi teslim alabileceğiniz bir kağıt poşet imalatçısının web sayfasındasınız.  İddia ediyoruz, karton çanta bizden daha hızlısı yok!


afiyet hastanesi kağıt çanta + png
Afiyet hastanesi kağıt çanta örneği 
Karton çanta karton çanta fiyatları karton çanta modelleri karton çanta fiyatları karton çanta imalatçıları karton çanta üretici firmalar

Karton çanta imalatı;
Baskısız kağıt poşet mi yaptırmak istiyorsunuz?
Marka baskılı, logo baskılı kağıt çanta ihtiyacınız mı var?
Açılış veya davetleriniz için acil kağıt çanta mı yaptırmak istiyorsunuz?
Fuara katılıyor ve promosyon koyacak karton çanta mı lazım?
Kısa sürede nasıl kağıt poşet yaptırabilirim diye mi düşünüyorsunuz?
Acil  ve az adetli kağıt çanta ihtiyacınız mı var? 
Hediye alışverişi için acil ambalaj mı lazım?

En iyi fiyat burada! (Fiyatlarımızı mutlaka kıyaslayınız.)

Yapmanız gereken artık çok basit. İnternet arama motorlarına  kağıt poşet imalatı yazıp hemen bizimle irtibata geçmek. 

iskenderun ışıltı butik + png
Işıl - tı butik - iskenderun + jpg


Kraft, karton ve Amerikan bristol'dan üretilen ofset baskı sistemi ve rengarenk bir bir baskı ile renklendirilen, mat veya parlak selefon ilavesiyle, tasarımlandırılarak şekillendirilen, varak yaldız veya kısmi lak ile hazırlanan, pp ip, kurdela veya el geçme olarak son halini alan, usta ellerde yapıştırılarak ortaya çıkarılan kullanıma sunulan harika bir kağıt çantanın hikayesini yazıyoruz.

İnternette kağıt poset sektörü ve imalatçı firmalar

Günümüzde artık herkes her şeyi internette arıyor. Nerede tatil yapacağını, nerede ne yiyeceğini, neleri okuyup neleri seyredeceğini internete danışıyor. Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları sayesinde her istediğine anında ulaşıyor, alternatif seçenekleri değerlendiriyor ve siparişini veriyor.

İnsanlar hayatının vazgeçilmez bir parçası olan internetle birlikte alışveriş, yeme içme, tatil ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak için başvurduğu web sitelerininde bu ihtiyaçlara cevap vermesi gerekiyor. İşinin ehli olmuş firmaların web siteleri, sayfalarında bu ihtiyaçlara cevap vermesi, taleplerini karşılaması ve doyurucu bilgi sağlaması zaruret haline gelmektedir.

Naturel kraft üzerine beyaz baskı yapılmaktadır.

Bildiğiniz üzere kahverengi kraft üzerine beyaz renk baskı ofset olarak yapılamamaktadır. Bu sorunu serigrafi baskı sistemiyle çözüyoruz.

Cepli evrak dosyası imalatı

350 gr. Amerikan Bristal kartondan cepli evrak dosyası üretimi yapmaktayız. 4 renk baskı üzerine selefon kaplamalı ve ekstra cep takılan fantazi dosylar için lütfen fiyatlarımızı kıyaslayınız. 

Gömlek kutusu imalatı, Gömlek kutusu fiyatları

Gömlek imalatçısı firmalar için; kalın gramajlı kartondan fantazi gömlek kutuları yapılmaktadır. Pencere açılmış, mat veya parlak selefonlu, varak yaldız baskılı fantazi gömlek kutusu ihtiyaçlarınızda hemen bize yazın ve fiyat alınız.
kiki riki yeni kağıt poşet
Kikiriki yeni kağıt poşet

Karton çanta, Karton çanta imalatı, Karton çanta fiyatları, karton çanta eminönü, Ucuz karton çanta modelleri, Karton çanta ölçüleri, Karton çanta tasarımları, İstanbul kağıt çanta üreticileri  

Karton poşet / Karton poşet imalatı / Karton poşet fiyatları / Karton poşet ölçüleri / Karton poşet tasarımı,  İstanbul Karton poşet imalatçı firmaları

Cepli dosya / cepli dosya imalatı / Cepli dosya fiyatları / Cepli dosya tasarımı / cepli dosya sunum, İstanbul cepli dosya üreticisi, üretici firma farkını yaşa

Kağıt çanta / kağıt çanta fiyatları / kağıt çanta imalatçısı / kağıt çanta çeşitleri / 
Karton çanta / karton çanta fiyatları / karton çanta imalatçısı / karton çanta yapıştırma atölyesi

Türkiye'de ilk kağıt çanta imalatını kim yapmıştır?

Bu sorunun cevabını eminim bir çoğumuz bilemez ve tahmin de edemez. Öğrendiğimizde biz de büyük bir şaşkınlık yaşamıştık. Türkiye'de ilk kağıt poşet imalatını fenomen televizyon yıldızı, sunucu ve showmen Yıldo yapmıştır. Ülkemizde bir çok imalatçı firmanın sahibi Yıldo ambalaj'dan yetişmiştir. Bu vesileyle mesleğimizin öncüsüne saygılar sunuyoruz. 


Gofre nedir? 
Gren nedir?

Giyim mağazaları ve moda evleri için büyük boy karton çantalar. Selefon kaplı, renkli baskılı, ip saplı karton çanta. Özel desen uygulaması yani gren yapılmış çantalar. Gren, kağıt üzerine ince çizgiler veya değişik desenler uygulamanın adıdır. Gren matbaacılıkta sık kullanılan ve özellikle fantazi ürünlerin yapımında kullanılır. Tabii; gren ile birlikte varak yaldız basılmış markayı belirgin göstermek için marka olan yere kabartma uygulanmaktadır. Buna da matbaacılkta gofre denmektedir.

Selefon nedir?

Mat selefon veya parlak selefon karton çantalarda özellikle zemin baskılarda yapılması tavsiye edilir. Hem boya korunur hem de yağışlı havalarda kartonun ıslanmasını önler. Ayrıca daha kaliteli bir görüntü oluşturmaktadır.

kağıt poşet ebatları

Büyük yatay boy ebadı: 54 x 37 x 13 cm 
Büyük dikey boy ebadı: 36 x 45 x 12 cm  
Orta yatay boy ebadı   : 39 x 26 x  9 cm 
Orta dikey boy ebadı   : 24 x 29 x  9 cm 
Akseuar boy ebadı       : 17 x 26 x  7 cm 
Minik boy ebadı          : 12 x 17 x  4 cm

Bu ebatlar dışında yaklaşık 100 adet ebat kullanıma hazır bıçağımız mevcuttur. Yine de mevcut kalıplarımızın dışında bir istediğiniz başka ebat ya da farklı bir tasarım poşet isteğiniz olursa onu da üretmeye talibiz.

Her zaman daha güzelini imal etmeye çalışıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve sürekli gelişmeleri takip ediyoruz. Müşterilerimizin isteğine göre çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Beyaz zemin üzerine renkli logo basımı, baskılı veya baskısız kağıt ambalaj.Örneğin; Kraft poşet üzerine serigrafi ile beyaz renk baskı yapılabildiğini öğrendik ve bunu bir müşterimizle paylaşıp krafta beyaz baskı yaparak şık bir kraft poşet ürettik.

Aksesuar poşetleri, kuyumcu poşetleri, sigorta şirketlerine özel kağıt çantalar. Cepli sunum dosyaları, Hastane röntgen çantaları

Aksesuar, gözlükçü, gömlek, triko, takım elbise, gelinlikçiler, eczane, parfümeri, kuyumcu, sigorta şirketleri ve tüm sektörlerin kullanabileceği kağıt poşetler. Gözlükçüler, takı ve aksesuar satan mağazalar,  kuyumculara ve parfümerilere özel karton çantalar. Tüm eczaneler, güzellik ve bakım merkezleri sizler de küçük boy kağıt poşetlerden sipariş edebilirsiniz.

Fuar kağıt poşetleri:  Firmanızın tanıtımı için dev bütçeler ayırdığınızı biliyoruz. Tanıtım filmleri, broşürler, hediyelik promosyon ürünleri vb. çalışmalar yapıyorsunuz. İşte bu promosyon ürünleri için şık bir karton çantaya ne dersiniz?

Karton çantalar sadece giyim mağazalarında kullanılan ambalaj ürünü değildir. Her sektörden firmalar değişik amaçlarla sipariş vermektedirler. Fuarlar, açılışlar, ürün tanıtım toplantıları, hediye alışverişleri gibi değişik etkinliklerde firmanızın tanıtımında kullanabileceğiniz bir reklam aracıdır.

Sizlere  uygun bir karton ve kağıt ambalajımız mutlaka vardır. Sizlerin İstediğin ebatta ve istediği sayıda bir kağıt poşet üretebiliriz.

Özel ebatlar dışında, 50, 100, 200 adet gibi az miktarlardaki karton çantalar, ön ödeme koşuluyla 3 iş günde teslim edilir.  İstediğiniz adette ürün sipariş edebilirsiniz.Siparişiniz üç iş gününde kargoya verilir veya atölyemizden teslim edilir.
kurdelalı kağıt poşet
varak yaldız & kurdelalı poşet

Ön ödeme için; Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası'ndaki hesaplarımıza havale kabul ediyoruz. Alışverişlerimizde şimdilik kredi kartı geçerli değildir.

Kağıt burgu saplı ince beyaz kraft poset imalatımız yoktur. Ürettiğimiz karton çantaların örneklerini inceleyerek fiyat teklifi istemeniz menfaatiniz icabıdır.

Bu sayfanın tanıtımına katkı sağlamak için; gerek sosyal medya hesaplarınızdan paylaşım yaparak, gerekse dostlarınıza duyurarak bizim tanıtımımıza katkı sağlayabilirsiniz. İlgi ve alakanıza şimdiden çok teşekkür deriz.

NOT: Sitemizle ilgili olarak site sahipleri ve blogger arkadaşlarla backlink alışverişi için iş birliği yapmak istiyoruz. İlgilenen blogger ve site sahibi arkadaşlar bizle iletişime geçebilirler. İlginize şimdiden teşekkürler. 


Nedret Taciroğlu karton çanta örneği + png
Nedret Taciroğlu karton çanta örneği + jpg

Etiketler

kağıt poşet online satış, kağıt poşet imalatı, kağıt poşet eminönü, ofset baskı, ofset baskılı kağıt çanta, toptan hediyelik karton çanta, baskılı kağıt fiyatları, kağıt çanta yapımı, bebek karton çanta, baskılı fiyatları, kraft çanta sipariş, karton dosya, karton çanta imalatı, karton çanta fiyatları, karton etiket, baskılı karton etiket, cepli dosya, cepli sunum dosyası, hastane röntgen çantası, hastane röntgen çanta fiyatları, karton röntgen zarfı, ipli karton çanta, kurdelalı çanta, serigrafi baskı, serigraf baskılı poşetler, varak yaldız, varak yaldızlı çantalar, varak yaldız baskı imalatı, promosyon çanta, promosyon karton poşet, fuar kağıt poşetleri

Siz yeter ki; bu sayfaya kadar gelip bizimle iletişime geçin. 
bisiklet imalatçısı sedona poşet + karton çanta + jpg
Sedona Bisiklet kağıt çanta + jpg

Sosyal medyada paylaş!