Kağıt poşet imalatında bizden hızlısı yok!

Burası; kağıt poşet, kağıt çanta, karton poşet, karton çanta, cepli dosya, hastane röntgen çantası imalat satış ve pazarlama yapılan bir alışveriş sitesidir.

İnternet üzerinden hızlı ve  kolay bir şekilde, en uygun fiyata karton çanta siparişi verelebileceğiniz, 3 iş gününde siparişinizi teslim alabileceğiniz bir kağıt poşet imalatçısının web sayfasındasınız.  İddia ediyoruz, karton çanta bizden daha hızlısı yok!


afiyet hastanesi kağıt çanta + png
Afiyet hastanesi kağıt çanta örneği 
Karton çanta karton çanta fiyatları karton çanta modelleri karton çanta fiyatları karton çanta imalatçıları karton çanta üretici firmalar

Karton çanta imalatı;
Baskısız kağıt poşet mi yaptırmak istiyorsunuz?
Marka baskılı, logo baskılı kağıt çanta ihtiyacınız mı var?
Açılış veya davetleriniz için acil kağıt çanta mı yaptırmak istiyorsunuz?
Fuara katılıyor ve promosyon koyacak karton çanta mı lazım?
Kısa sürede nasıl kağıt poşet yaptırabilirim diye mi düşünüyorsunuz?
Acil  ve az adetli kağıt çanta ihtiyacınız mı var? 
Hediye alışverişi için acil ambalaj mı lazım?

EN İYİ FİYAT BURADA! (Fiyatlarımızı mutlaka kıyaslayınız.)

Yapmanız gereken artık çok basit. İnternet arama motorlarına  kağıt poşet imalatı yazıp hemen bizimle irtibata geçmek. Hepsi bu! Karton poşet için; 0212 -567 37 99'den arayabilir, 0537 284 14 13 whatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.

iskenderun ışıltı butik + png
Işıl - tı butik - iskenderun + jpg


Türkiye'nin kağıt çanta üreticisi Cere Ambalaj'ın; ürün tanıtımı, iletişim, reklam ve pazarlama sitesi kagitposetcim.net 'e hoş geldiniz. Bu sitede kağıt çanta ve karton çanta imalatı hakkında aradığınız her şeyi bulabilir, sipariş verebilir ve ürünün imalat aşamasını takip edebilirsiniz.

Kraft, karton ve Amerikan bristol'dan üretilen ofset baskı sistemi ve rengarenk bir bir baskı ile renklendirilen, mat veya parlak selefon ilavesiyle, tasarımlandırılarak şekillendirilen, varak yaldız veya kısmi lak ile hazırlanan, pp ip, kurdela veya el geçme olarak son halini alan, usta ellerde yapıştırılarak ortaya çıkarılan kullanıma sunulan harika bir kağıt çantanın hikayesini yazıyoruz.

İnternette kağıt poset sektörü ve imalatçı firmalar

Günümüzde artık herkes her şeyi internette arıyor. Nerede tatil yapacağını, nerede ne yiyeceğini, neleri okuyup neleri seyredeceğini internete danışıyor. Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları sayesinde her istediğine anında ulaşıyor, alternatif seçenekleri değerlendiriyor ve siparişini veriyor.

İnsanlar hayatının vazgeçilmez bir parçası olan internetle birlikte alışveriş, yeme içme, tatil ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak için başvurduğu web sitelerininde bu ihtiyaçlara cevap vermesi gerekiyor. İşinin ehli olmuş firmaların web siteleri, sayfalarında bu ihtiyaçlara cevap vermesi, taleplerini karşılaması ve doyurucu bilgi sağlaması zaruret haline gelmektedir.

Web sitelerinin ve online kağıt poşet sisteminin ambalaj pazarlamasındaki önemi

Doğru içeriğe, hızlı yazılıma sahip olmayan firmaların internette var olmaları artık mümkün değil. Web sitesi düzgün çalışmayan, arama motorlarında ön sayfalarda yer alamayan bir firmanın internet pazarlamasında yeri yoktur ve o web sitesi internet çöplüğünde sadece isim olarak kalmaktadır.

Türkiye'nin en eski kağıt poşet imalatı  ve karton çanta üretici firmalarının başında gelen Cere Ambalaj olarak, bizler de mümkün olduğunca web sitemizi güncel tutmaya çalışıyoruz. İlk başlarda acemiliğimizden olsa gerek, bazı hatalar yaptığımızı farkındayız ve bu hataları minumum seviyeye indirmeye çalışıyoruz. Kağıt poşet sektörünün çok yaygınlaştığı ve alışverişlerin internet üzerinden sağlandığı gerçeğinin farkındayız. Eski geleneksel pazarlama taktiklerinin yetmediğini, yeni müşterilerimize ulaşmak için mutlaka internet imkanlarından faydalanmak gerektiğini biliyoruz.

İşte tüm bu gerçekler ışığında, gerek şuan bulunduğunuz web sayfamızda, gerekse sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla; hem kendi tanıtımımızı, hem sektörümüzün durumunu anlatıyor, hem de müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşıp, onların ihtiyaçlarına mümkün olduğunca şeffaf bir şekilde cevap vermeye çalışıyoruz.

Tanıtım için desteğinizi bekliyoruz

Siz değerli dost ve müşterilerimizin de bizlerin tanıtımına katkı yapacağına inanıyor her türlü desteğini bekliyoruz. Sosyal medya hesaplarınızdan sayfamızın linklerini paylaşmanız bizim için çok değerlidir.

Kağıt poşet lüks bir ambalaj ürünü ve etkili bir tanıtım aracıdır.

Kağıt poşet ve karton çantanın internette pazarlaması ile tüketicisine ulaşmak, ürünümüzü tanıtabilmek ve imalat aşamasında en ince ayrıntıya kadar dikkat etmeye çalışıyoruz. Takdir edersiniz ki; kağıt poşet lüks bir tüketim ürünüdür ve zorunluluğu yoktur. Malesef bir çok tüketici, daha ucuz olduğu için naylon poşet ve plastik ambalajı tercihi tercih etmektedir. Oysa bilinenin aksine iyi bir anlatımla aradaki farkın çok küçük olduğu, yanısıra sağladığı faydayı göz önüne aldığımızda kıyaslanamayacak kadar etkili bir tanıtım aracı olduğu gerçeği ortaya çıkmaktadır.

Kağıt poşet sadece giyim mağazaları tarafından kullanılan bir ambalaj değildir. Üretici firma olarak her sektörden müşterimiz olabildiğini gördük ve şuan her kesimden müşterilerimize hizmet veriyoruz. Daha çok tüketiciye ulaşmak için internette var olmaya çalışıyoruz.


Karton poşet nasıl yapılır?

Alışverişlerinizde kullandığımız kağıt ve kartondan imalatı yapılan karton çantalar nasıl yapılır?

Firmamızın ürettiği ofset  baskılı, selefonlu, ip veya kurdela saplı, ilave olarak varak yaldız veya kısmi lak yapılmış kağıt poşetlerin imalat aşamasını sıralı bir şekilde anlatmak istiyoruz.

1- Grafik tasarım aşaması

Kağıt poşet üzerine yapılacak ofset baskıda grafik tasarım en önemli faktörlerden birisidir. Kaliteli bir poşette dikkat çeken ilk detay grafik tasarımıdır. İlk iş olarak bilgisayar ortamında grafik tasarım yapılır. Tamamen müşteri tercihine göre, basılacak marka, slogan ve görsellerin büyüklüğü, yerleşimi şekillendirilir. Müşteri onayından sonra grafik aşaması tamamlanır.

2- Baskı aşaması

Grafik tasarımdan sonra ikinci aşama baskı bölümüdür. 35 x50 cm, 50 x70 cm veya 70x100 ofset baskı makinasında baskı işlemi gerçekleştirlir. Kağıt poşetlerde serigrafi baskı da yapılabillmektedir ancak serigraf baskı sınırlıdır, sadece logo ve marka gibi basit baskılar içindir.

3- Selefon kaplama aşaması

İsteğe bağlı olarak basılmış olan parlak veya mat selefon ile kaplanmaktadır. Gerek manuel selefon makinasında gerek otomatik sıcak selefon makinasında selefon kaplama yapılır. Selefon yapılacak kartonun pürüzsüz ve kaliteli bir karton olması gerekmektedir. Krafta selefon yapılamamaktadır.

4- Varak yaldız veya kısmi lak aşaması

Baskısı ve selefon kaplaması yapılan karton üzerine pedal veya otomatik kazanlı varak makinasında yaldız yapılır. Altın varak, gümüş varak ve değişik renklerde varak yaldız yapılabilmektedir. Yine isteğe bağlı olarak marka veya logoyu parlak ve kabarık göstermek için karton üzerine kısmi lak uygulaması yapılır. NOT: Kısmi lak ve varak yaldız fiyatlandırma yapılırken ayrıca belirtilmeli ve fiyat farkı ilave edilmektedir.

5- Gofre nedir? Karton poşet gofre nasıl yapılır?

Marka veya logoyu yani karton üzerindeki bazı bölgeleri kabartmak ve daha etkin göstermek için gofre yapılmaktadır.

6- Karton çanta kesim aşaması

Daha önce grafik tasarımda ebatlandırılan ve baskı, selefon, varak gibi işlemlerden geçmiş poşetler, katlama yerlerini belirlemek için kazanlı veya pedal makinasında kesim işlemine tabii tutulur. Her ebat için ayrı bıçak kalıplar mevcuttur. Müşterimizin istediği ebat mevcut değilse cüzi bir ücret karşılığında yeni bıçak yapılabilmektedir.

6- Karton çanta yapıştırması yapıyoruz. 

En son olarak kesimi tamamlanan kağıt poşetler el işçiliği ile yapıştırma atölyesinde imalat yapılır.. Karton çantalarda en önemli işlem yapıştırma bölümündedir. Usta işçilik, el emeği kalite açısından en önemli faktördür. Ustalık isteyen bir çalışmadır. Yapıştırması ve katlamaları yapılan poşetler en son olarak ip kordon veya kurdela takılarak müşteriye sunulacak hale gelmektedir.

Naturel kraft üzerine beyaz baskı yapılmaktadır.

Bildiğiniz üzere kahverengi kraft üzerine beyaz renk baskı ofset olarak yapılamamaktadır. Bu sorunu serigrafi baskı sistemiyle çözüyoruz.

Kağıt poşet imalatı - Cepli evrak dosyası imalatı

350 gr. Amerikan Bristal kartondan cepli evrak dosyası üretimi yapmaktayız. 4 renk baskı üzerine selefon kaplamalı ve ekstra cep takılan fantazi dosylar için lütfen fiyatlarımızı kıyaslayınız. 

Boxer kutusu, iç çamaşır kutusu, kravat kutusu, cüzdan kutusu imalatı 

Kalın gramajlı kartondan imalatı yapılan renkli baskı yapılmış küçük ebatlı kutuların imalatını yapmaktayız. Boxer kutusu, iç çamaşırı, kravat ve deri cüzdanlar için aksesuar kutuları.

Gömlek kutusu imalatı, Gömlek kutusu fiyatları

Gömlek imalatçısı firmalar için; kalın gramajlı kartondan fantazi gömlek kutuları yapılmaktadır. Pencere açılmış, mat veya parlak selefonlu, varak yaldız baskılı fantazi gömlek kutusu ihtiyaçlarınızda hemen bize yazın ve fiyat alınız.


Reklam ajansı ve aracı firmalara özel fiyat

Müşterilerimize ve kağıt çanta tüketicilerine ulaşmamızı sağlayan reklam ajansları ve diğer aracı kişi ve firmalara özel fiyatlandırma yapıyoruz. Karton torba pazarlamasında reklam ajanslarının önemli bir yeri olduğuna inanıyoruz. İmalatçı ile tüketici arasındaki köprü vazifesi gören reklam ajanslarına teklif ettiğimiz fiyatlar ve ödeme koşulları için tüm reklam ajanslarının bizimle iletişimde olmasını umut ediyoruz.
hastane röntgen çantası
hastane röntgen çantası

Hastane rontgen çantası


En uygun fiyata hastane röntgen çantası
En uygun fiyata hastane röntgen çantası imalatı
En uygun fiyata görüntüleme merkezi çantası 
Baskılı medikal karton çantaları
Hastane röntgen zarfları, üretici firma farkı


Hastanelerin röntgen filmlerini koyduğu, 250 gr. kartondan imalatı yapılan, baskılı ve selefonlu olarak üretilen el geçme hastane film zarfları üretilmektedir. İmalatçı firmamızdan lütfen fiyat alınız. Hastane röntgen çantaları iki boy olarak üretilmektedir. Büyük boy röntgen film çantası ve Küçük boy röntgen çantası. Değişik ebatlar için özel olarak bıçak yapılır ve bıçak ücreti müşteriye aittir.  Hastane röntgen çantası için bizi hemen arayın. 

Sizler de; iletişim bilgilerimizden bize ulaşırsanız daha güzel, daha kaliteli işleri ortaya çıkaracağımızı umut ediyoruz. Tamamen müşteri isteklerine göre şekillenen  ürünlerimiz ve değişik görseller ve bilgiler için lütfen diğer sayfalarımızı ziyaret ediniz.!

hastane röntgen çantası fiyatları - hastane röntgen çantası imalatı

Kağıt poşet / kağıt poşet fiyatları / kağıt poşet imalatı / kağıt poşet eminönü / En uygun fiyata kağıt poşet

Karton çanta, Karton çanta imalatı, Karton çanta fiyatları, karton çanta eminönü, Ucuz karton çanta modelleri, Karton çanta ölçüleri, Karton çanta tasarımları, İstanbul kağıt çanta üreticileri  

Karton poşet / Karton poşet imalatı / Karton poşet fiyatları / Karton poşet ölçüleri / Karton poşet tasarımı,  İstanbul Karton poşet imalatçı firmaları

Cepli dosya / cepli dosya imalatı / Cepli dosya fiyatları / Cepli dosya tasarımı / cepli dosya sunum, İstanbul cepli dosya üreticisi, üretici firma farkını yaşa

Kağıt çanta / kağıt çanta fiyatları / kağıt çanta imalatçısı / kağıt çanta çeşitleri / 
Karton çanta / karton çanta fiyatları / karton çanta imalatçısı / karton çanta yapıştırma atölyesi

Türkiye'de ilk kağıt çanta imalatını kim yapmıştır?

Bu sorunun cevabını eminim bir çoğumuz bilemez ve tahmin de edemez. Öğrendiğimizde biz de büyük bir şaşkınlık yaşamıştık. Türkiye'de ilk kağıt poşet imalatını fenomen televizyon yıldızı, sunucu ve showmen Yıldo yapmıştır. Ülkemizde bir çok imalatçı firmanın sahibi Yıldo ambalaj'dan yetişmiştir. Bu vesileyle mesleğimizin öncüsüne saygılar sunuyoruz. 


Kağıt poşet, karton poşet, kraft poşet...
Karton çantalar hakkında aradığınız her şey adına en doğru adrese hoş geldiniz!

kiki riki yeni kağıt poşet
Kikiriki yeni kağıt poşet

Yeni trend, en çok sipariş edilen karton çanta çeşitleri. Yüzlerce ebat, birbirinden farklı yeni modeller. Şık ve tasarım harikası rengarenk ambalaj modelleri. Alternatif ürünler, ihtiyacınıza göre belirlenen boyutlarda ve kalitede ürünler. Geri dönüşümlü kraft ambalaj ürünleri.

- Baskılı veya  baskısız çantalar
- Sipariş üzerine imalat, marka logo baskılı hazır çanta,
- Toptan ve perakende satışlar,
- İp saplı veya kurdelalı torbalar,
- Selefonlu / selefonsuz modeller,
- Varak yaldız baskısı
- Kısmi lak baskısı
- Gofre ile kabartma
- Hastane röntgen çantaları
- Cepli sunum dosyası
- Ön ödemeli ve vadeli satışlar.
- Üretici firma avantajları
- İnternet üzerinden kolay iletişim
- WhatsApp ile online kağıt poşet siparişi verebilme imkanı

Yeni karton çanta modelleri / yeni tasarım harikası ambalaj ürünleri

Yeni trend olan, en çok rağbet gören ve en çok sipariş verilen poşetler. Yüzlerce ebat, birbirinden farklı yeni modeller. Şık ve tasarım harikası rengarenk çantalar. Alternatif ürünler, ihtiyacınıza göre belirlenen boyutlarda ve kalitede ürünler. Kraft ambalaj ürünleri.

Artık yeni bir yıla girmiş bulunuyoruz. Her zaman olduğu gibi yeni yılda da en iyiyi, en uygun fiyata, en hızlı şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz. Ambalaj tercihinizde; kaliteli ürün, uygun fiyat, hızlı üretim, zamanında teslimat adına en doğru yerdesiniz. Markanızı en iyi temsil edecek, tamamen sizin isteğinize göre tasarlanmış çanta ve ambalaj ürünlerini imal etmeye devam ediyoruz.

Amerikan Bristol, Lüxtriplex, Eksprınt, Kuşe ve Kraft'tan üretilen pırıl pırıl baskılı, tasarım harikası karton çantalar. Tamamen müşteri isteğine göre dizayn edilen poşetler.

Kurumsal firmalara profosyonel çözüm ortaklığı... Kağıt poşet ve karton çanta tedariği

Grafik tasarımla başlayan ve üretim süresince işinde uzman olmuş personelimizle sadece kağıt poşet imalatı yapıyoruz. İnternet ve sosyal medya desteği ile günün her saati bize ulaşabilir, ambalaj malzemeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş verebilir, siparişinizin imalat durumunu, teslim süresini öğrenebilirsiniz.

Bir reklam aracı olarak kağıt torba 

Birbirinden şık ambalaj ürünlerine ayırdığınız bütçe, sizlere mutlaka daha fazlasıyla geri dönecektir. Ambalaj, asla bir tasarruf  kalemi değildir, olmamalıdır. Sizler de alışverişlerinizde kağıt ambalajı tercih ediniz.

Ambalaj ürünlerinin sokaktaki temsilciniz olduğu hep akılda bulundurulmalıdır. Sabit bir bilboarda verdiğiniz reklam ücreti ile binlerce kağıt poset  yaptırabilir ve bunları binlerce seyyar reklam aracına dönüştürebilirsiniz. Unutulmamalı ki; kağıt çanta bir defa kullanıp atılan bir taşıma torbası değildir. Defalarca kullanılan ve saklanılan bir üründür.

Gofre ve gren nedir? 

Giyim mağazaları ve moda evleri için büyük boy karton çantalar. Selefon kaplı, renkli baskılı, ip saplı karton çanta. Özel desen uygulaması yani gren yapılmış çantalar. Gren, kağıt üzerine ince çizgiler veya değişik desenler uygulamanın adıdır. Gren matbaacılıkta sık kullanılan ve özellikle fantazi ürünlerin yapımında kullanılır. Tabii; gren ile birlikte varak yaldız basılmış markayı belirgin göstermek için marka olan yere kabartma uygulanmaktadır. Buna da matbaacılkta gofre denmektedir.

Kağıt poşet üzerine selefon nedir? 

Mat selefon veya parlak selefon karton çantalarda özellikle zemin baskılarda yapılması tavsiye edilir. Hem boya korunur hem de yağışlı havalarda kartonun ıslanmasını önler. Ayrıca daha kaliteli bir görüntü oluşturmaktadır.


Kağıt poşet katlama yapıştırma (fason) yapılır.

Matbaa ve ambalaj firmalarına  fason karton çanta ve poşet katlama ve yapıştırması yapmaktayız. Yapıştırma ücretleri malzemeye göre değişmektedir. İp, takviye kartonu ve dip kartonu müşteriye aittir. Tek eklemeli veya çift eklemeli ya da takviyeli gibi detaylar fiyat açısından önemlidir. Kaliteli fason poset yapıştırma için 0212-567 37 99 NOT: Fason poşet yapıştırma için çantaları Bayrampaşa'daki atölyemize getirmek ve yapıştırma işleminden sonra aynı yerden teslim almak müşteriye aittir. Fason çanta yapıştırma fiyatları peşindir. Lütfen veresiye teklif etmeyiniz.

Karton çanta ve kraft çanta, kağıt poşet fiyatları
Kaliteli, renkli ve cepli karton dosya imalatı

Kaliteli karton dosyalar. Amerikan bristol ve kuşe'ye renkli baskı yapılmış, selefon kaplamalı, cepli karton dosya üretimi yapıyoruz. Sunumlarınızda, iş ve fiyat tekliflerinizde firmanızın logosu basılmış, cepli kartvizit koyma yeri olan kalın gramajlı karton dosya için bizden de fiyat alabilir, üretici firma farkını görebilirsiniz.

kağıt poşet ebatları


Büyük yatay boy ebadı: 54 x 37 x 13 cm 
Büyük dikey boy ebadı: 36 x 45 x 12 cm  
Orta yatay boy ebadı   : 39 x 26 x  9 cm 
Orta dikey boy ebadı   : 24 x 29 x  9 cm 
Akseuar boy ebadı       : 17 x 26 x  7 cm 
Minik boy ebadı          : 12 x 17 x  4 cm

Bu ebatlar dışında yaklaşık 100 adet ebat kullanıma hazır bıçağımız mevcuttur. Yine de mevcut kalıplarımızın dışında bir istediğiniz başka ebat ya da farklı bir tasarım poşet isteğiniz olursa onu da üretmeye talibiz.

Her zaman daha güzelini imal etmeye çalışıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve sürekli gelişmeleri takip ediyoruz. Müşterilerimizin isteğine göre çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Beyaz zemin üzerine renkli logo basımı, baskılı veya baskısız kağıt ambalaj.Örneğin; Kraft poşet üzerine serigrafi ile beyaz renk baskı yapılabildiğini öğrendik ve bunu bir müşterimizle paylaşıp krafta beyaz baskı yaparak şık bir kraft poşet ürettik.

Aksesuar poşetleri, kuyumcu poşetleri, sigorta şirketlerine özel kağıt çantalar. Cepli sunum dosyaları, Hastane röntgen çantaları


Aksesuar, gözlükçü, gömlek, triko, takım elbise, gelinlikçiler, eczane, parfümeri, kuyumcu, sigorta şirketleri ve tüm sektörlerin kullanabileceği kağıt poşetler. Gözlükçüler, takı ve aksesuar satan mağazalar,  kuyumculara ve parfümerilere özel karton çantalar. Tüm eczaneler, güzellik ve bakım merkezleri sizler de küçük boy kağıt poşetlerden sipariş edebilirsiniz.

Fuar kağıt poşetleri:  Firmanızın tanıtımı için dev bütçeler ayırdığınızı biliyoruz. Tanıtım filmleri, broşürler, hediyelik promosyon ürünleri vb. çalışmalar yapıyorsunuz. İşte bu promosyon ürünleri için şık bir karton çantaya ne dersiniz?

Karton çantalar sadece giyim mağazalarında kullanılan ambalaj ürünü değildir. Her sektörden firmalar değişik amaçlarla sipariş vermektedirler. Fuarlar, açılışlar, ürün tanıtım toplantıları, hediye alışverişleri gibi değişik etkinliklerde firmanızın tanıtımında kullanabileceğiniz bir reklam aracıdır.

Sizlere  uygun bir karton ve kağıt ambalajımız mutlaka vardır. Sizlerin İstediğin ebatta ve istediği sayıda bir kağıt poşet üretebiliriz.

Özel ebatlar dışında, 50, 100, 200 adet gibi az miktarlardaki karton çantalar, ön ödeme koşuluyla 3 iş günde teslim edilir.  İstediğiniz adette ürün sipariş edebilirsiniz.Siparişiniz üç iş gününde kargoya verilir veya atölyemizden teslim edilir.
kurdelalı kağıt poşet
varak yaldız & kurdelalı poşet

Ön ödeme için; Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası'ndaki hesaplarımıza havale kabul ediyoruz. Alışverişlerimizde şimdilik kredi kartı geçerli değildir.

NOT: Kağıt burgu saplı ince beyaz kraft poset imalatımız yoktur. Ürettiğimiz karton çantaların örneklerini inceleyerek fiyat teklifi istemeniz menfaatiniz icabıdır.

"Doğaya saygı için kraft ambalaj ürünlerini tercih edin, Doğa size minnettar kalacaktır."

Bu sayfanın tanıtımına katkı sağlamak için; gerek sosyal medya hesaplarınızdan paylaşım yaparak, gerekse dostlarınıza duyurarak bizim tanıtımımıza katkı sağlayabilirsiniz. İlgi ve alakanıza şimdiden çok teşekkür deriz.

Exprınt karton, Lüxtriplex karton, Amerikan Bristol, Kushe üzerine rengarenk ofset baskı yapılmış, üzerine parlak veya mat selefon kaplanmış, pp ip saplı torbalar. Başta İstanbul olmak üzere yurt içi ve yurt dışına toptan ve perakende kağıt poşet satışı yapılmaktadır. 2. Matbaacılar Sitesi - Topkapı - Bayrampaşa - İstanbul +90 (0212) 567 37 99

NOT: Sitemizle ilgili olarak site sahipleri ve blogger arkadaşlarla backlink alışverişi için iş birliği yapmak istiyoruz. İlgilenen blogger ve site sahibi arkadaşlar bizle iletişime geçebilirler. İlginize şimdiden teşekkürler. 

  Cevdet Aykan Demir
Kağıt poşet üreticisi


Etiketlerkağıt poşet online satış, kağıt poşet imalatı, kağıt poşet eminönü, ofset baskı, ofset baskılı kağıt çanta, toptan hediyelik karton çanta, baskılı kağıt fiyatları, kağıt çanta yapımı, bebek karton çanta, baskılı fiyatları, kraft çanta sipariş, karton dosya, karton çanta imalatı, karton çanta fiyatları, karton etiket, baskılı karton etiket, cepli dosya, cepli sunum dosyası, hastane röntgen çantası, hastane röntgen çanta fiyatları, karton röntgen zarfı, ipli karton çanta, kurdelalı çanta, serigrafi baskı, serigraf baskılı poşetler, varak yaldız, varak yaldızlı çantalar, varak yaldız baskı imalatı, promosyon çanta, promosyon karton poşet, fuar kağıt poşetleriNedret Taciroğlu karton çanta örneği + png
Nedret Taciroğlu karton çanta örneği + jpg

-  El geçmeli poşetler. Hastanelere özel renkli marka baskılı karton röntgen zarfları
-  Büyük boy karton çanta; mat selefonlu, siyah zemin baskılı

Siz yeter ki; bu sayfaya kadar gelip bizimle iletişime geçin. 
bisiklet imalatçısı sedona poşet + karton çanta + jpg
Sedona Bisiklet kağıt çanta + jpg

Sosyal medyada paylaş!