Karton poşet imalatçısından yeni çantalar

Karton poşet üreticisinden yeni kağıt poşet modelleri. Pırıl pırıl ofset baskılı rengarenk karton çantalar. Üretici firmadan uygun fiyata kağıt çantalar. İp saplı ve kurdelalı kraft poşetler.

Türkiye'nin karton çanta, kağıt poşet ve kraft torba üreticisi kagitposetcim'e hoş geldiniz.

Karton çanta ve kağıt poşet üretimi yapan ülkemizin öncü firmalarından olan Cere Ambalaj'ın iletişim, bilgi, reklam, tanıtım, satış ve pazarlama sitesindesiniz. Bu sitede karton çanta ve kağıt poşetler hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bulabilir, yeni örnek ürünleri görebilir ve fiyat alıp sipariş verebilirsiniz.
hayat eli derneği telefon
hayat eli derneği poşet

Kağıt poşet, kağıt poşet fiyatları, karton poşet, kraft poşet, hastane röntgen çantası, cepli sunum dosyası, Karton çanta, karton çanta fiyatları

Karton çanta ve kağıt poşetler hakkında burada detaylı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Türkiye'de kağıt çanta üretimi, nasıl tedarik edilebileceği, satış ve pazarlaması, müşteri tercihleri, karton çanta ve kağıt poşetler hakkında bilmenizi düşündüğümüz faydalı tüm bilgileri sunmaya çalıştık. Elbette, sorulabilecek her soruya burada yer verememiş olabiliriz diye düşünüyoruz. Sizler de sormak istediğiniz, aklınıza takılan tüm konuları İstanbul; 0212-567 37 99 numaralı telefonumuzdan bize iletebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Her türlü yeni fikre ve tasarım hakkında bütün yeniliklerine açık şeffaf bir şekilde üretim yapmaya çalışıyor, sizlerin de desteğini bekliyoruz.

Matbaa ve Ambalaj sektörünün en önemli faktörlerinden biri olan kağıt poşet ve karton çanta ihtiyaçlarınıza; mümkün olabilecek en hızlı bir şekilde, en uygun fiyata ve kaliteden asla taviz vermeden, yılların verdiği tecrübeyle müşterilerimizin her daim yanındayız.

Yeni ürünümüz, Cepli sunum dosyası;

Lüks kartondan cepli sunum dosyası imalat ve satışına başladık. Üretici firmadan yeni ürünümüz kartvizit koyma yeri olan cepli sunum dosyalarından sipariş verebilirsiniz. 


WhatsApp ile karton çanta ve kağıt poşet sipariş hattı : +90 (537 ) 284 14 13 

Ambalaj, matbaa ve hediyelik çanta ürünlerinde usta ellerde üretilen şık karton çantalar. Uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmet için doğru yerdesiniz.

Uygun fiyat, alternatif ürün, bol seçenek, hızlı imalat, memnun müşteri ve tabii ki de en önemlisi kalite. Birbirinden şık tasarımlı renkli karton çantalar. İhtiyacınız kadar ürün siparişi verebilme imkanı. İster 1.000 adet ister 10.000 adet olsun bütçenize uygun miktarda karton çanta siparişi verebilirsiniz. Siparişlerinizde herhangi bir adet sınırlaması yoktur.

renkli karton poşet + kağıt çanta
Renkli karton çanta örneği
Karton çanta  karton çanta fiyatları  karton çanta modelleri  karton çanta fiyatları  karton çanta imalatçıları karton çanta üretici firmaları
---
Unutulmamalı ki, her sektöre uygun bir karton çanta ebadı ve modeli mutlaka vardır. Giyim mağazaları, aksesuar imalatçıları, deri mamülleri satan alışveriş merkezleri, parfümericiler, kuyumcular, gözlük ve lens satıcıları, hastaneler, pastane ve et dükkanları ile birlikte  her sektörden firamalar için kağıt poşet yaptırabilirsiniz. Fuar, davet, organizasyon ve açılışlardaki promosyon ürünlerinizin konulabildiği karton çanta modellerini burada bulabilirisiniz. Kağıt poşet sanayii gelişmiş bir sektördür.

Kağıt poşet ile karton çanta arasındaki fark nedir?

Karton torba ve karton poşet eş anlamlı kullanılan ürün adıdır. Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarından gelen aramalar farklı olsa da tedarik edilmek istenilen ürün aynı adla anılır..
Kağıt poşet genel olarak kağıt ambalaj adıyla anılan ambalaj ürünlerinin genel adıdır. Ancak, bazı kullanıcılar karton çanta diye kalın gramajlı ürünleri karton çanta olarak adlandırıyor.

Karton çanta ve kağıt poşet ile diğer ambalaj ürünlerinin kıyaslanması.. 

Kağıt poşet ambalajı diğer ambalaj ürünleri ile kıyaslanmayacak kadar fazla artısı olan kaliteli ve şık bir ambalaj çeşididir. Ucuz kağıt poşet terimi son derece yanlış bir söylemdir. Kalitenin mutlaka bir bedeli olmalıdır ve vardır da. Malesef; son zamanlarda kaliteden taviz verip ucuz karton çanta üretilmekte ve kullanıcılar tarafından da aranmaktadır. Çok az bir fiyat farkı için kaliteden vazgeçmek size hiç bir şey kazandırmaz, aksine markanıza zarar verir. Sizin markanızın her eve, her iş yerine girmesinin, sokaklarda dolaşmasının en kolay yollarından biri de kağıt poşettir. Karton çanta modelleri kaliteye verdiğiniz gösterge ve markanıza verdiğiniz değer olduğu gerçeği asla unutulmamalıdır. Satışlarınızı ve tanınırlığnızı artıracak etkili bir reklam aracıdır. Plastik ambalaj elbette daha az maliyetli bir ambalaj çeşdidir ancak doğaya verdiği zarar hem de sıradan ve etkili olmayan hatta bir kere kullanılıp atılan demode olmuş bir amabalaj ürünüdür. Kağıt poşet ile naylon poşet arasındaki farkı en iyi kullanıcıları bilir. Sizler de az bir fark ödeyerek kağıt ambalajı tercih ediniz. Ayrıca doğa size minnettar kalacaktır.

serigraf baskılı poşet
kraft üzerine beyaz baskı + serigraf baskı

Karton çanta baskı ve yeni kağıt poşet modelleri, kağıt poşet fiyatları, kağıt ambalaj ürünleri, baskılı karton çanta çeşitleri
hakkında aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Daha fazlası için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

En uygun fiyata kağıt poşet imalatı hastane röntgen çantası

NOT: Burgu saplı, kese kağıt şeklindeki ucuz kağıt poşet imalatımız yoktur. Ucuz kağıt poset için fiyat teklifi istemeyiniz. İnce burgu saplı kağıt poşetler fabrikasyon üretim olup yüksek adet siparişler verilmektedir. Karton çantalarımız  ofset baskılı ve el işçiliği ile üretilmektedir.  Piyasada gördüğünüz ince beyaz kraft ve kağıt saplı torbalar  fabrikalarda üretilen ve yüksek adet zorunluluğu olan ürünlerdir. (En az 10.000 adet ) Biz de ise  adet zorunluluğu yoktur. İstediğiniz miktarda adet bazında sipariş edilebilmektedir.

İstanbul'daki en eski kağıt ve karton poset üreticisi firmalardan birisi olan Cere Ambalaj'dan fiyat almadan kağıt poşet siparişi vermeyiniz. Toptan ve perakende karton çantalar ve kagit çantalar hakkında aradığınız her şeyi en uygun fiyatla tedarik edebilmek için doğru adrestesiniz!


Karton çanta - Karton çanta imalatı - Karton çanta fiyatları - Ucuz karton torba modelleri- Karton çanta ölçüleri - Karton çanta tasarımları -  İstanbul kağıt çanta üreticileri - Eminönü karton çanta satış -  2.Matbaacılar sitesi poşetçiler - Karton çanta için uygun yerler

Cepli dosya - cepli dosya imalatı - Cepli dosya fiyatları - Cepli dosya tasarımları - cepli sunum dosyası - İstanbul cepli dosya üreticisi - Cepli dosya imalat satış ve pazarlama

Hastane röntgen poşetleri - Hastane röntgen zarfları - Hastane röntgen poşet imalatçısı - Hastane karton poşet fiyatları - Hastane röntgen çantaları - Hastane karton çantası tasarımı 
Karton torba ve kraft torba üretici firma iletişim bilgileri;

Sizlerde;  0212-567 37 99 numaralı sabit telefonumuzdan veya 0537 284 14 13 numaralı whatSapp sipariş hattı aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz, Karton çanta ihtiyaçlarınız için birlikte ortak çözümler yaratabiliriz. 

Karton çanta - Karton çantalar - karton çanta üreticisinden uygun fiyat
Kağıt poşet - kağıt poşet fiyatları - kağıt poşet üreticisi - kağıt poşet modelleri
Kraft torba - kraft torbalar - kraft torba tasarımları - kraft torba üreticisinden uygun fiyat
Cepli sunum dosyası - cepli karton sunum dosyası imalatı - sunum dosyası fiyatları
İp saplı karton torba - İp saplı karton torba imalatçısı - İp saplı karton torba fiyatları

En uygun fiyata kağıt poşet imalatı - parlak selefon - varak yaldız baskı - kaliteli işçilik için - uygun fiyata kağıt poşet - pırıl pırıl baskı ve karton çanta üretimi, karton torba imalatı, kağıt poşet ve kalın gramajlı karton torba

Kurdela saplı karton çanta: Ofset baskılı, mat selefon kaplamalı Amerikan Bristol'a basılan rengarenk bir ambalaj ürünüdür.

Paper bags - Respect to nature
Kağıt poşet imalatı
Bayrampaşa / İstanbul -  Cere Ambalaj
Doğa dostu çevreci ürünler. Paper bags /  Respect to nature

Sizlere sadece fikir edinebilmeniz amaçlı bu sayfada bir kaç kağıt poşet örneği sunmak istiyoruz. Takdir edersiniz ki; tüm ürünlerimizi ekleme şansımız olmuyor.

En uygun fiyata kağıt poşet imalatı - En uygun fiyata kağıt torba imalat ve satışı

Lütfen; diğer sayfalarımızı da ziyaret ediniz! Burada eksik olan bilgiye diğer sayfalarımızda mutlaka görebilirsiniz.

Sosyal medyada paylaş!