Türkiye'de karton çanta ve kağıt poşet üretimi, pazarlaması

Türkiye'de karton çanta ve kağıt poşet üretimi hakkında bilgiler. Karton ve kağıt poşet tüketimi, sipariş yöntemleri ve kağıt ambalaj hakkında bilinmesi gereken önemli detayları burada bulabilirsiniz.

yeni kağıt çanta görselleri
Yeni kağıt poşet görselleri

Dünyanın bir çok ülkesinde, “doğaya saygı ve geri dönüşüm” adına yasal kararlarla plastik ambalaj yerine geri dönüşümlü kağıt ambalaj kullanım zorunlu hale getirildi. Üzülerek belirtmek isterim ki; Türkiye’de bu konuda henüz yeterli bir duyarlılık gösterilmemektedir. Bir kaç küçük yerel yönetim dışında konu hakkında hiç bir yeni gelişme yoktur.

Karton torba ve kağıt poşet ile plastik ambalajın arasındaki farkın değerlendirilmesi,

Yanlış bilgilendirme nedeniyle; karton çanta, kağıt poset veya kağıt ambalaj bir tasarruf aracı olarak düşünülmekte, kağıt ambalaj fiyatlarının çok yüksek olduğu varsayılmaktadır. Oysa ki; kağıt poşet ve ambalaj fiyatları bilinenin aksine fiyat / verim kıyası olarak değerlendirildiğinde çok daha ekonomik ve çok daha faydalı olduğu görülmektedir. Ayrıca, ambalaj tercihinizde sadece ambalaj ürününün fiyatını sorgulamak da son derece yanlıştır. Ambalajı tasarruf aracı olarak görmek son derece yanlış bir bakış açısıdır. Ambalaj ürününe ödediğiniz bedelin size sağlayacağı verimi asla gözden kaçırmamak gerekmektedir.

Türkiye'de kağıt poşet üretimi;

Türkiye’de baskı, yapıştırma ve diğer üretim teknikleri konusunda hiç bir sorun veya sıkıntı bulunmamaktadır. Ambalaj sektöründe son teknoloji ürünü matbaa ve ambalaj makinaları ile imalat yapılmaktadır. En az plastik ambalaj üretimi kadar kağıt/karton poşet üretimi de en son teknoloji ürünleri ile hızlı ve kaliteli bir şekilde imalatı yapılarak müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Kraft, Exprınt, Lüxtriplex, Amerikan Bristol, Kuşe, 1.hamur, Yerli bristol vb. kağıtların temininde her hangi bir sıkıntı yoktur.

Kağıt poşet ve karton çanta fiyatları bütçenizi aşıyorsa, alternatif ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Geri dönüşüm ürünü kraft torba fiyatları hakkında poşetçinizden bilgi alabilir, modern tasarımlı sade ve şık bir kraft poşet siparişi verebilirsiniz. Çünkü; kraft poset diğer ofset baskılı kağıt torba modellerine göre son derece ekonomiktir. Bildiğiniz gibi kraft ambalajlar % 100 geri dönüşüm ürünüdür. Her bütçeye uygun bir kağıt ambalaj ürünü mutlaka vardır.

Türkiye'de yeni kağıt poşet pazarlama teknikleri;


Geleneksel pazarlama tekniklerinden olan imalatçının müşteriyi bulma ve teklif verme sistemi her gün biraz daha geçerliliğini kaybetmektedir. Müşterilerin internet aracılıyla kağıt poşet üreticisi firmalara ulaşması daha kolay ve tercih edilebilir olması daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşteriler bu vesileyle daha çok üreticiye ulaşıyor istek ve ihtiyaçlarına göre imalatçı firma bulabiliyor. Değişik firmaları ve ürünlerini inceliyor, ihtiyacı olan ürün hakkında bir çok firmadan fiyat teklifi alabiliyor. Bu da müşteriye daha fazla tercih hakkın doğurabiliyor.


İnternetten karton çanta ve kağıt poşet siparişi nasıl verilir?


Karton çanta ve kağıt poşet siparişleri: İnternet üzerinden arama motorlarından yapacağınız kısa bir arama ile size en yakın imalatçı bir firmaya ulaşmanız artık çok kolay. Elbette eski geleneksel alışveriş alışkanlıkları hala kullanılmakta olsa da yaygın olarak internet teknolojojisi daha öne çıkmaktadır. Arama motorları desteği ile size en uygun ürünü bulur ve ihtiyacınızı en kısa yoldan ve sağlıklı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Hızlı imalat, 3 günde kağıt poşet üretilmektedir. Kağıt poşet üreticisi kagitposetcim.net

Kağıt poşet üreticisi firmamıza, istediğiniz ürünün kağıt cinsini, ihtiyacınıza uygun ebatları, poşet üzerine nasıl bir baskı yaptırmak istediğinizi, kordon cins ve rengini ve sipariş adedini bildirmeniz yeterli. Grafik tasarımının onayından sonra ortalama üç iş günü içinde  siparişinizi hazır hale getirmekteyiz. 

Karton çanta siparişi

İstanbul'da karton çanta nereden alınır?
İstanbul'da kağıt poşet imalatı yapan firmalar.

Karton çanta ve kağıt  poşet temini için İstanbul'da; Bayrampaşa, Eminönü, Tahtakale, Topkapı 2.Matbaacılar sanayi sitesi, Topkapı Davutpaşa matbaacılar sitesi, Yüzyıl matbaacılar sitesi ,İstoç gibi matbaa ve ambalaj firmalarının yoğun olduğu yerlere gitmenize gerek kalmadan; internet üzerinden baskılı karton poşet siparişi verebilirsiniz. Sipariş anından itibaren yapım aşamasına kadar ürününüzü takip edebilir, siparişinizin teslim zamanı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Tüm karton poşet siparişlerinizi üretmeye talibiz. Sipariş miktarı ne kadar olursa olsun en kısa zamanda poşetlerinizi hazır hale getireceğiz ve sizler de kullanmaya başlayacaksınız. Hızlı üretim ve kaliteli ürün bizim güvencemiz altındadır.

Biz kimiz? BİZE ULAŞIN 

Bizler de; 17 yıldır sadece kağıt poşet üretimi yaparak, sektörün aranılan ve tercih edilen firmalarından birisi olduk. Kağıt poşet hakkında ister müşterimiz olun, isterseniz danışmak istediğiniz bir konu hakkında da bizi arayabilir fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Sosyal medya siteleri olan; Twitter, Facebook, İnstagram, Goggle + gibi sosyal medya araçları ve diğer iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. En kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır. 

Bizler; tamamen şeffaf bir alışveriş hizmeti sunma arzusundayız. Yeni müşterilerimizle daha da güçleniyoruz. Alışverişlerinizde yıllardır olduğu gibi bugün de yine bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Hediyelik ambalaj ürünleri imalat, satış ve pazarlama. Matbaa ve ambalaj hizmetleri. Açılış, fuar, organizasyon, davetler ve hediyelik promosyonları için ambalaj ürünleri. Karton çantalar, kağıt poşetler, pelur ambalaj ve hediye zarfları. Hepsi bir tıkla burada! 

Bize ulaşmak için kullanabileceğiz iletişim kanalları;

- Telefon      : 0212 - 567 37 99
- E-mail        : kagitposetcim (at) gmail.com
- WhatsApp  : 0537 284 14 13
- Twitter        : kagitposetci
- İnstagram   : kagitposetci
- Facebook   : cereambalaj

ÜRÜNLERİMİZ

Hastane röntgen çantası, Görüntüleme merkezi çantasıHastane ve Görüntüleme merkezlerinin ultrason, röntgen filmlerini korumak için yaptırdıkları el geçmeli röntgen çantaları...

Baskılı medikal karton çantaları, Baskılı eczane Çantaları, Baskılı Hastane Çantaları, Karton Röntgen Çantaları - Hastane zarfırontgen çantasıröntgen poşeti hastaneler emar ve tomografi labaratuvarlarınada kullanılan bir zarf ve karton çanta çeşididir.

Hastane röntgen zarfları 250 gr. Exprınt veya 250 gr. Amerikan bristol'dan üretilmektedir. Hastane röntgen çantası imalatı yapıyoruz. Üretici firma avantajlarından yararlanıp en kısa zamanda kaliteli bir hastane röntgen çantası siparişi verebilirsiniz. Hastane röntgen film çantalarında her hangi bir adet sınırlaması yoktur. Uygun fiyat için; 3.000 adet çanta yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Cepli dosya, Cepli sunum dosyası; fantazi sunum dosyası imalatçısı firmamızdan uygun fiyata cepli sunum dosyası siparişi verebilirsiniz. Sunum dosyaları 4 renk baskı olarak 350 gr. Amerikan bristol'dan yapılmaktadır. Tercihen mat selefon kullanılmakta olup isteğe bağlı olarak parka selefon da yapılabilmektedir. Varak yaldız, gofre, kısmi lak gibi ekstra özelliklerle de daha şık bir cepli dosyaya sahip olabilirsiniz. Dosyalarda sipariş herhangi bir adet sınırlaması yoktur. 3.000 adet fiyat açısından daha uygun olacaktır.

Broşür, katolog; Firmanızın tanıtımı için kullandığınız broşür ve katoloğ imalatı yapıyoruz. Broşür ve katoloğların grafik tasarımı müşterilerimize aittir. Firmamız tarafından yapılan grafik tasarım ayrıca fiyatlandırılacaktır.

Boxer kutusu, kravat kutusu; Matbaa ve ambalaj sektöründen en çok sipariş edilen ürünlerden olan boxer kutusu ve kravat kutusu imalatına başladık. Kravat çantası veya kravat poşet olarak adlandırılan kravat satışlarının en önemli aksesuarlarından olan kutu için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki, imalatçı firmadan temin edeceğiniz ürünler size hem kolaylık hem de fiyat konusunda büyük fayda sağlayacaktır. Yine iç çamaşırı kutularından olan boxer kutuları pencereli olarak üretilmekte, en uygun fiyatla sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

NOT: Hastane röntgen çantası ve cepli sunum dosyası, broşür, katolog, boxer kutusu, kravat kutusu siparişleriniz de ön ödeme şartı vardır. Grafik tasarımının onayı alındıktan sonra elden veya havale ile ödeme ile birlikte imalata başlanacaktır. Ön ödeme alınmadan baskıya geçemiyoruz.

Selefon nedir? Selefon fiyatları

Selefon, kağıt poşet üzerine baskı işleminden sonra yapılan çok ince plastik maddesidir. 2 çeşit selefon vardır. Bunlar mat ve parlak selefondur. Parlak selefon baskıyı parlak gösterir, mat selefon ise baskıyı mat flu bir şekilde gösterir. Selefon yapılan bir ürün daha dayanıklıdır ve kolay kolay deforme olmaz. Uzun süre kullanılabilir. Ayrıca; koyu zemin baskılarda yaptırılması tavsiye edilir.

AZ MİKTARDA HAZIR KAĞIT POŞETLER

Tüketimi az olan ama ihtiyacınızı gidermek için kağıt poşet imalatında herhangi bir adet sınırlandırması yapmıyoruz. Ancak; özel baskılı ve az miktardaki siparişlerde birim fiyatlarının çok miktardaki siparişlere göre daha maliyetli olduğunu da hatırlatmak isteriz. İster bir adet ister on bin adet. İhtiyacınız kadar adette sipariş verebilirsiniz. Flekso baskılı ucuz burgu saplı poşetler gibi zorunlu adet sınırı yoktur. 

Hazır kağıt poşetler

Az miktardaki acil ihtiyaçlarınız için; marka baskısı olmayan, değişik desenler basılmış hazır poşetlerle kısa vadeli ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sınırlı ebat ve sayıdaki hazır çantalar ile kısa vadeli ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya çalışıyoruz. 

Hazır ürünlerimiz stoklarla sınırlı olup her zaman her ebat ve her desende ürün bulunduramıyor, bu konuda anlayışınıza sığınıyoruz.

Modern tasarımlarla hazırlanmış, rengarenk ve pırıl pırıl ofset baskılı, ip ve kurdela saplı, parlak veya mat selefonlu bir ambalaj ve ardından oluşan müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaya devam ediyoruz.

Türkiye'de gelişen ambalaj ve matbaa teknolojisi hakkında bilgi amaçlı biraz daha detay inelim. 

Teknolojik gelişmeler her alanda olduğu gibi karton çanta ve kağıt poşet imalatında da müthiş yenilikler getirdi. Grafik tasarımdan sonra müşteri ile daha hızlı iletişim ve onay alma süreci yaşanıyor. Tek renk ofset baskı makinaları yerlerini artık 4 renk otomatik ofset makinalarına bıraktı. Dolayısıyla; daha kaliteli baskı sonuçlarına daha hızlı bir şekilde ulaşmamızı sağladı.En küçük bir baskı hatasına karşı hemen müdahele ederek sorunsuz baskı kalitesi yakalandı.Yine manuel selefon makinaları yerlerini otomatik sıcak selefon makinalarına bıraktı.Yeni kısmi lak makinaları, varak yaldız makinaları da kaliteyi artıran faktörler arasında yer aldı. Kağıt poşetlerde artık kopçalı ipler kullanıyoruz. Düğüm atmak için saatlerce zaman kaybı yaşamıyoruz. Bu da bize zamandan ve işçilikten tasarruf yaratmaktadır.

Hatırlatmak isteriz ki; Karton çanta ve kağıt poşet lüks bir ambalaj ürünüdür. Müşterinize verdiğiniz değeri gösteren etkili bir tanıtım aracıdır. Sadece bir defa kullanılıp atılan bir ambalaj malzemesi değildir. Sokaklarda, mağazalarda, restaurantlarda, evlerde gezen markanızın etkili bir  tanıtım aracıdır. Amerikan bristola basılmış, rengarenk bir poşet sizin için  en ucuz  maliyetli bir reklam faktörüdür. Bizler; defalarca kullanılabilen ve ardından saklanıp tekrar kullanılabilen bir ambalaj ürünü yapıyoruz.

Daha iyi, daha ekonomik, daha hızlı, daha güvenli online alışveriş sitesindesiniz. 

Sektörde kagitposetci

Müşteri tercihine göre karton çantalarda değişik kordon şekillerimiz bulunmaktadır. PoliPilen ip kordon, kurdela, el geçmeli vb. İp saplı poşetler diye söylesek de bazı özel isteklere göre renkli kurdela'dan sap  ya da el geçme olarak da üretimiz mevcuttur. İp ve kurdelalar ana renklerdedir ve kopça uçludur.

Türkiye'nin ve dünyanın dört bir tarafına hizmetimiz ve satışlarımız devam ermektedir. Memnun müşterinin bize yeni müşteriler getireceğine inanıyoruz ve bugüne kadar da hiç bu konuda hiç yanılmadık.

Karton çanta lüks bir ambalaj ürünüdür. Müşterinize verdiğiniz değeri gösteren etkili bir tanıtım aracıdır. Sadece bir defa kullanılıp atılan bir ambalaj malzemesi değildir. Sokaklarda, mağazalarda, evlerde, alışveriş merkezlerinde gezen markanızın tanıtıcı reklam aracıdır.


Siparişi verirken bilinmesi gereken önemli bilgiler

1-  Kağıt poşetlerde imalat süresi nedir?

Sipariş miktarına ve ürün özelliklerine göre değişse de, ortalama bir hafta ile iki hafta arasında değişmektedir. 1.000 adet gibi az miktardaki siparişlerde 3 iş gününde imalat yapılır. Yüksek miktardaki siparişlerde de müşterinin ihtiyacını karşılamak için 3 iş günü sonunda kısmen teslimat yapılır. Kalan ürün uygun zamanda teslim edilir. Buradaki amacımız  müşteriyi mağdur etmemektir.

2- En az sipariş adedi nedir?

İstediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

3- Karton çanta ebatlarında sınırlama var mı?

Hayır, mevcut 100 adet bıçağımız yanısıra istediğiniz ebatta yeni ürün yapılabilir. Ancak ortalama 
100-150 lira arası bir bıçak ücreti toplam fiyata ilave edilir. 

4- Fiyatlar değişir mi?

Elbette, sipariş verilen ürünün özelliklerine göre fiyat değişimi olabilir. Liste fiyatları sadece  kıyaslama amaçlıdır.

5- Fiyatlara grafik ve Kdv dahil mi? 

Grafik ve film fiyatlara dahil, kdv hariçtir.

6- Mat selefon ve parlak selefon arasında fiyatı farklı mı?

Evet, mat selefon ile parlak selefon fiyatı farklıdır. Ancak; az miktardaki siparişlerde bunu müşterilerimize yansıtmıyoruz.

7- Varak yaldız, kısmi lak, gofre yapılabiliyor mu?

İstek üzerine altın veya gümüş varak veya kısmi lak yapılabilir, logo kısımları gofre yapılabilir.
Varak yaldız veya kısmi lak fiyatlara ilave edilir.

8- Kordon - Sap şekli nedir?

İstenilen renkte PP ip kordon kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak özel kurdela yapılabilir.  
Kordonlar ortalama 36 cm olup isteğe bağlı olarak yine istenilen uzunlukta üretim yapılabilir. 
Yine el geçmeli olarak da imalat yapılmaktadır.

9- Karton çanta yapıştırma işi, Tecrübeli personelimizle kaliteli kağıt çanta yapıştırması yapılmaktadır.

10- Teslimat

Ürün teslimat yeri Bayrampaşa'daki atölyemizdir. Şehir dışı müşterilerimizin siparişlerinde  Kargo/Ambar ücretleri müşteriye aittir.

ÖZEL BASKILI ÜRÜNLER

Pastane ve tatlıcılara özel geniş körüklü karton çantalar

Baklavacı, tatlıcı ve pastacılar kısacası pastaneler için hazırlanmış büyük boy geniş körük ve tabanlı karton çantalar. Kutusu ile birlikte kullanabileceğiniz tatlı, baklava, pasta, börek için geniş körüklü kağıt çanta örnekleri. Pastane poşetleri diğer kağıt posetlere göre daha kalın gramajlı kartonlardan yapılmaktadır ve daha fazla ağırlık taşıyabilmesi için mutlaka selefon kaplama yapılmalıdır.

Hastaneler ve görüntüleme merkezleri için röntgen zarfları;  
Hastanelere özel tasarlanan röntgen filmleri için ambalaj ürünleri. 

Hastanelere ve görüntüleme merkezlerine özel,el geçmeli, selefonlu, emar röntgen çantaları. Büyük boy film koymak için ve küçük boy röntgen filmleri için iki ebadımız mevcuttur. Ancak, istediğiniz ebatta da röntgen zarfı yaptırabilirsiniz. Sadece küçük bir bıçak ücreti ile her model ve her ebat ürün siparişi verebilirsiniz. 

Çorap, hediyelik eşya ve hediyelik ürün, aksesuar, optik ve lens dükkanları, eczane, kravat ve cüzdan için küçük boy çantalar

Küçük boy, ip saplı ve selefonlu olarak kuşe, karton, kraft'lardan imal edilen pırıl pırıl rengarenk ofset baskılı, bir kağıt torba için ayıracağınız küçük bütçelerle markanızın değerine daha fazla değer katabilirsiniz.  Cüzdan, çorap, gözlük gibi küçük ebatlı ürünler için 17 x 26 x 6 cm ebadında bir kağıt çanta sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eczanelere özel 25 x 20 x 9 cm ebadında desenli poşetler yapılabilir. 

Hediyelik ürünler, parfümeri, cüzdancı, kuyumcular için şık tasarlanmış karton çantalar; 
Küçük boy aksesuar ambalajları... Varak yaldızlı, gofre kabartmalı, selefon kaplamalı, ip saplı, şık tasarlanmış defalarca kullanılan ve her evde sizin ücretsiz reklamınızı yapacak kağıt poşetler. Naylon torba ile kıyaslanamayacak kadar sizi en iyi tanıtacak reklam aracıdır.

CEPLİ SUNUM DOSYASI
Ofis, büro gibi çalışma ortamlarında sunum yapmak, tanıtıcı broşür ve evrakları sunmak için özel baskılı, kartvizit cebi olan lüks kartondan imal edilen cepli sunum dosyası imalatı yapıyoruz. Cepli sunum dosya fiyatları ve ürün detayları için bizimle iletişime geçiniz.

Online alışveriş siteleri için kağıt poşet tedarik ediyoruz.

Online alışveriş siteleri olan, gittigidiyor ve hepsiburada gibi online satış yapan sitelerde şuan için satışımız yoktur. Ancak; online alışveriş siteleri isterse ürün tedarikçisi olabiliriz. Uygun fiyata ve kaliteden asla taviz vermeden her türlü karton çanta üretimi yapabiliriz. Ürün tedarik konusunda tüm tekliflere açık olduğumuzu bildiriyoruz.

Baskılı / baskısız kağıt poşet, karton çanta ve ambalaj ürünleriyle, 20 Ağustos 2000 tarihinde İstanbul Topkapı 2.Matbaacılar ve ambalajcılar sitesinde başlayan imalatçı firma serüvenimizde daha iyiyi, daha hızlı, daha kaliteli ve daha ekonomik bir şekilde sunmaya çalıştık. 17 yıldır olduğu gibi sizlerin teveccühü ile bundan sonra da samimiyetle çalışmaya devam edeceğiz.


Cevdet Aykan Demir
Karton çanta imalatçısı

10.01.2017karton poşet fiyatları + png
karton poşet ve kağıt ambalaj modelleri

mapfre sigorta karton çanta örneği
Mapfre sigorta
haliç üni kağıt poşet örneği
haliç üniversitesi

asmakonak bal poşetleri
Asmakonak bal


dkny mağaza poşetleri
dkny kağıt poşet


avivasa kağıt çanta
avivasa kağıt poşet


inci ayakkabı logo
İnci ayakkabı

hadrian kuyumcu
hadrian antalya
2.sayfa magazin
2.sayfabebe ve çocuk magazası için kağıt çanta
Çocuk giyim mağazası poşet


dhl kargo adres
Dhl kargo karton çanta

burgu saplı kağıt poşet
Kırmızı karton çantatakım elbiseler için karton çanta
Takım elbise çantası
koç -  mogaz kağıt çanta
Mogaz kağıt poşet

Kağıt çanta - Kağıt çanta imalatı - Kağıt çanta fiyatları - Kağıt çanta ölçüleri - Kağıt çanta tasarımı - İstanbul kağıt çanta imalatçıları

Karton çanta - Karton çanta imalatı - Karton çanta fiyatları - Ucuz karton çanta modelleri- Karton çanta ölçüleri - Karton çanta tasarımları -  İstanbul kağıt çanta üreticileri 

Karton poşet - Karton poşet imalatı - Karton poşet fiyatları - Karton poşet ölçüleri - Karton poşet tasarımı - İstanbul Karton poşet imalatçı firmaları

Cepli dosya - cepli dosya imalatı - Cepli dosya fiyatları - Cepli dosya tasarımı - cepli dosya sunum - İstanbul cepli dosya üreticisi

Hastane röntgen poşetleri - Hastane röntgen zarfları - Hastane röntgen poşet imalatçısı - Hastane poşet fiyatları - Hastane röntgen çantaları 

Karton ambalaj malzemeleri - karton ambalaj malzemeleri imalat ve satış

Hediyelik ambalaj - Hediyelil ambalaj fiyatları - Hediyelik ambalaj imalatçıları - İstanbul hediyelik zarf ve kutular