5 Kasım 2016 Cumartesi

Karton poşet ve kağıt çanta imalat

2017 yılına girerken Türkiye'deki yeni karton çanta modelleri ve görselleri. 
Daha iyiye, hep daha yeniliğe açık... 

- Rengarenk  baskılı veya  baskısız  karton çanta ve ambalaj ürünleri,
- Sipariş üzerine imalat, hazır posetler
- Toptan ve perakende satış,
- İp saplı veya kurdelalı torbalar,
- Ön ödemeli ve vadeli satışlar.

2016 yılında trend olan, en çok rağbet gören ve sipariş verilen poşetler. Yüzlerce ebat, birbirinden farklı yeni modeller. Şık ve tasarım harikası rengarenk çantalar. Alternatif ürünler, ihtiyacınıza göre belirlenen boyutlarda ve kalitede ürünler.

kağıt poşet fiyatları
Ambalaj görselleri
Artık yeni bir yıla girmiş bulunuyoruz. Yeni yılda da en iyiyi, en uygun fiyata, en hızlı şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz. Ambalaj tercihinizde; kaliteli ürün, uygun fiyat, hızlı üretim, zamanında teslimat için doğru yerdesiniz. Markanızı en iyi temsil edecek, tamamen sizin isteğinize göre tasarlanmış kağıt çanta ve ambalaj ürünlerini imal etmeye devam ediyoruz.

Amerikan bristol, Lüxtriplex karton, Eksprınt karton, kuşe ve Kraft kağıtlardan üretilen pırıl pırıl baskılı, tarasarım harikası karton çantalar. Tamamen müşteri isteğine göre dizayn edilen kağıt poşetler.

Kurumsal firmalar için profosyonel çözümler sunuyoruz.

Grafik tasarımla başlayan ve üretim süresince işinde uzman olmuş personelimizle sadece kağıt çanta imalatı yapıyoruz. İnternet ve sosyal medya desteği ile günün her saati bize ulaşabilir, ambalaj malzemeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş verebilir, siparişinizin imalat durumunu, teslim süresini öğrenebilirsiniz.

İmal ettiğimiz ambalaj görsellerinden sadece bir kaçını, fikir edinebilmeniz amaçlı burada yayınlıyoruz. Tahmin edersiniz ki ürettiğimiz tüm ürünlerimizi buraya sığdırmamız mümkün değil.


Türkiye'de kağıt poşet imalat sanayii

Ülkemizde ambalaj işi yapan firmalar sınırlı olup, tercihlerinizde imalatçı firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz. Birbirinden şık ambalaj ürünleri için ayırdığınız bütçe, sizlere mutlaka daha fazlasıyla geri dönecektir. Ambalaj, asla bir tasarruf  kalemi değildir, olmamalıdır. Sizler de alışverişlerinizde kagit ambalajı tercih ediniz.

Bir reklam aracı olarak kağıt çanta tercihi


Ambalaj ürünlerinin sokaktaki temsilciniz olduğu hep akılda bulundurulmalıdır. Sabit bir bilboarda verdiğiniz reklam ücreti ile binlerce kağıt poset  yaptırabilir ve bunları binlerce seyyar reklam aracına dönüştürebilirsiniz. Unutulmamalı ki; kagıt çanta bir defa kullanıp atılan bir taşıma torbası değildir. Defalarca kullanılan ve saklanılan bir üründür.

Giyim mağazaları ve moda evleri için büyük boy karton çantalar. Selefon kaplı, renkli baskılı, ip saplı karton çanta. Nedret Taciroğlu görselinden de anlaşılacağı üzere gren baskısı uygulanmıştır. Gren, kagıt üzerine ince çizgiler veya değişik desenler uygulamanın adıdır. Gren matbaacılıkta sık kullanılan ve özellikle fantazi ürünler için kullanılır. Tabii; gren ile birlikte varak yaldız basılmış markayı belirgin göstermek için marka olan yere kabartma yapılmaktadır. Buna da matbaacılkta gofre denmektedir.

Büyük boy kagit posetler özellikle giyim mağazaları ve moda evlerinde kullanılmaktadır. Sizlerde sattığınız takım elbise, gelinlik, abiye kıyafetler vb. için kağıt ambalaj ürünlerini sipariş etmek istemez misiniz? Markanızın sokaktaki en etkili temsilcisi karton poşet baskı ve kağıt poşet  çanta için hemen yakınınızdayız. Sadece bir kaç tuş ile hemen bize ulaşın ve sizlerde bu farkı bizimle yaşayın.

SELEFON NEDİR? SELEFONLU KAĞIT POŞET FARKI

Mat selefon veya parlak selefon karton çantalarda özellikle zemin baskılarda yapılması tavsiye edilir. Hem boya korunur hem de yağışlı havalarda kartonun ıslanmasını önler. Ayrıca daha kaliteli bir görüntü oluşturmaktadır.

3 GÜNDE KAĞIT POŞET SİPARİŞİ

Siparişleriniz 3 günde teslim edilir. İmalatçı firma olarak siparişlerinizi  en hızlı şekilde üretim yapıyoruz. Bizi diğerlerinden ayıran fark imalatçı olmamızdır.

Grafik onayından sonra yaklaşık 3 iş günü içinde siparişiniz hazır hale gelmektedir. Tabii ki yüksek miktarlı siparişlerde yapıştırma süresi uzayabilse de müşterinin kullanmaya başlaması için, bir parti hemen teslim edilip kalan kısmı daha sonra Amacımız müşterimizi mağdur etmemektir.

Bir açılışınız mı var? Fuara mı katılıyorsunuz ve promosyon ürünlerinizi nasıl sunacağınızı mı dert ediniyorsunuz? Haydi; siz de hemen bizi arayın veya whatsApp'dan yazın. En hızlı şekilde 3 günde kağıt poşet siparişiniz hazır olsun.

Sizler için sorun değil çözüm üretmek için buradayız.!

Gömlek imalat ve satış firmaları için mükemmel desenlerde hazırlanmış tasarım harikası ürünler.
Üniversiteler, Belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları için renkli kağıt poşetler.  Kitap, dergi, broşür gibi tanıtım ürünlerinizi koyabileceğiniz şık tasarımlı orta boy karton çantalar. Hastaneler, pastaneler, restaurantlar... Tüm ambalaj ihtiyaçlarınıza profosyonel çözümler sunacak, sizi asla mağdur etmeyecek üretici firmayız.

FASON YAPIŞTIRMA

Matbaa ve ambalaj firmaları için fason karton çanta ve kağıt poşet yapıştırması yapmaktayız. Yapıştırma ücretleri malzemeye göre değişmektedir. İp, takviye kartonu ve dip kartonu müşteriye aittir. Tek eklemeli veya çift eklemeli ya da takviyeli gibi detaylar fiyat açısından önemlidir. Kaliteli fason poset yapıştırma için 0212-567 37 99 NOT: Fason poşet yapıştırma için çantaları Bayrampaşa'daki atölyemize getirmek ve yapıştırma işleminden sonra aynı yerden teslim almak müşteriye aittir. Fason çanta yapıştırma fiyatları peşindir. Lütfen veresiye teklif etmeyiniz. 

Kağı poşet kampanyası /  1 liraya karton çanta - 1 liraya kağıt poşet

210 gr. Amerikan Bristol kağıt tan, 4 renk baskılı,  selefon kaplamalı, ip kordonlu bir karton çantanın fiyatı yaklaşık 1 (bir) Türk Lirası civarındadır. Poşetlerin özelliğine göre; fiyatta çok küçük değişikler olabilmektedir. 

Ayrıca; grafik tasarımlarda da müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

Ürün teslim yeri, Bayrampaşa'da bulunan atölyemizdir. Teslim adresimiz iletişim sayfamızda yer almaktadır. İstanbul dışındaki müşterilerimizin siparişleri kargo veya ambarlar aracılığı ile teslim edilir ve nakliye ücreti müşteriye aittir. Fiyatlarımıza nakliye ücreti dahil değildir.

Kaliteli, renkli karton dosya imalatı

Kaliteli karton dosyalar. Amerikan bristol ve kuşe'ye renkli baskı yapılmış, selefon kaplamalı, cepli karton dosya üretimi yapıyoruz. Sunumlarınızda, iş ve fiyat tekliflerinizde firmanızın logosu basılmış, cepli kartvizit koyma yeri olan kalın gramajlı karton dosya için bizden de fiyat alabilir, üretici firma farkını görebilirsiniz.


Sık kullanılan başlıca kağıt poşet ebatları; 

Büyük yatay boy ebadı: 54 x 37 x 13 cm 
Büyük dikey boy ebadı: 36 x 45 x 12 cm  
Orta yatay boy ebadı   : 39 x 26 x  9 cm 
Orta dikey boy ebadı   : 24 x 29 x  9 cm 
Akseuar boy ebadı       : 17 x 26 x  7 cm 
Minik boy ebadı          : 12 x 17 x  4 cm

Bu ebatlar dışında yaklaşık 100 adet ebat kullanıma hazır bıçağımız mevcuttur. Yine de mevcut kalıplarımızın dışında bir istediğiniz başka ebat ya da farklı bir tasarım poşet isteğiniz olursa onu da üretmeye talibiz.

Işıltı Butik  İskenderun - Hatay / Nedret Taciroğlu - Nişantaşı - İstanbul / Sedona Bisiklet - İstanbul / Boğaziçi Üniversitesi / İnotec - İstanbul / Lens Dünyası - Samsun / AvivaSa -  İstanbul / Bisse Gömlek - İstanbul /  Open Sigorta - İstanbul / Samsung - İstanbul  / Ts club - Trabzon

Her zaman daha güzelini iaml etmek için çalışıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve sürekli gelişmeleri takip ediyoruz. Müşterilerimizin isteğine göre çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Beyaz zemin üzerine renkli logo basımı, baskılı veya baskısız kağıt ambalaj.Örneğin; Kraft poşet üzerine serigrafi ile beyaz renk baskı yapılabildiğini öğrendik ve bunu bir müşterimizle paylaşıp krafta beyaz baskı yaparak şık bir kraft poşet ürettik.

Aksesuar,  kuyumcu ve sigorta şirketleri için karton çantalar

Aksesuar, gözlükçü, gömlek, triko, takım elbise, gelinlikçiler, eczane, parfümeri, kuyumcu, sigorta şirketleri ve tüm sektörlerin kullanabileceği kağıt poşetler. Gözlükçüler, takı ve aksesuar satan mağazalar,  kuyumculara ve parfümerilere özel karton çantalar. Tüm eczaneler, güzellik ve bakım merkezleri sizler de küçük boy kağıt poşetlerden sipariş edebilirsiniz.

Fuar için kağıt poşetler:  Firmanızın tanıtımı için dev bütçeler ayırdığınızı biliyoruz. Tanıtım filmleri, broşürler, hediyelik promosyon ürünleri vb. çalışmalar yapıyorsunuz. İşte bu promosyon ürünleri için şık bir karton çantaya ne dersiniz?

Karton çantalar sadece giyim mağazalarında kullanılan ambalaj ürünü değildir. Her sektörden firmalar değişik amaçlarla sipariş vermektedirler. Fuarlar, açılışlar, ürün tanıtım toplantıları, hediye alışverişleri gibi değişik etkinliklerde firmanızın tanıtımında kullanabileceğiniz bir reklam aracıdır.

Sizler için uygun bir karton ve kağıt ambalajımız mutlaka vardır. Sizlerin İstediğin ebatta ve istediği sayıda bir kağıt poşet üretebiliriz.

Özel ebatlar dışında, 50, 100, 200 adet gibi az miktarlardaki karton çantalar, ön ödeme koşuluyla 3 iş günü içinde teslim edilir.  İstediğiniz adette ürün sipariş edebilirsiniz.Siparişiniz üç iş gününde kargoya verilir veya atölyemizden teslim edilir.

Ön ödeme için; Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası'ndaki hesaplarımıza havale kabul ediyoruz. Alışverişlerimizde şimdilik kredi kartı geçerli değildir.

NOT: Kağıt burgu saplı ince beyaz kraft poset imalatımız yoktur. Ürettiğimiz karton çantaların örneklerine bakarak fiyat teklifi istemeniz menfaatiniz icabıdır.


"Doğaya saygı için kraft ambalaj ürünlerini tercih edin, Doğa size minnettar kalacaktır.""

Bu sayfanın tanıtımına katkı sağlamak için; gerek sosyal medya hesaplarınızdan paylaşım yaparak, gerekse dostlarınıza duyurarak bizim tanıtımımıza katkı sağlayabilirsiniz. İlgi ve alakanıza şimdiden çok teşekkür deriz.

Bize ulaşın; TELEFON: 0212 - 567 37 99 / WhatsApp: 0537 284 14 13

- Karton çanta üreticisi firmamızdan yeni karton çantalar... Rengarenk ofset baskılı ürünler...
- Naturel kraft doğaya dönüşüm ürüdür. Kraft çantalar;130 gr, 160 gr ve 215 gr. kraft'tan  imal edilmektedir. 
- Baskılı veya baskısız, marka ve logo baskılı değişik desenlerde tasarlanmış ip saplı karton çantalar
- Her sektörün ihtiyacı olan reklam poşetleri.
- 2016 yılından modern ve şık mağaza poşetleri. Giyim mağazaları, moda evleri, terziler için mükemmel bir ambalaj için kağıt ambalaj ürünleri. Hediyelik alışveriş malzemeleri.
- 225 gr. Exprınt kagıda + 4 renk baskı + ip saplı çocuk giyim gazaları için rengarenk poşetlerden siz de sipariş verebilirsiniz.
- Açılış, organizasyon, fuar ve davetlerinizde kullanabileceğiniz orta boy, selefonlu karton poşetler
- Parfümeri mağazaları için rengarenk altın varak baskılı, kuşe kağida basılmış selefonlu ve ipli kağıt poşetler
 - Kurdelalı, parlak selefonlu, ofset baskı şık ve sade poşetlerden sizlerde uygun fiyatla sipariş verebilirsiniz.
- Giyim mağazaları için; battal boy poşetler. Takım elbise, abiye kıyafetler, gelinlikçilere özel battal boy karton poşetlerimizden sizde sipariş verebilir, karton poşet ayrıcalığını bizimle yaşayabilirsiniz.
- Özel ürünler ve hediyelikler için şık kurdelalı karton çanta. Rengarenk baskısı ile hediye alışverişinde farkınız olacaktır.
- Ofset baskı ve selefon üzerine altın varak baskı ve gofre ile kabartılmış markanızın logosu. Giyim mağazaları, moda evlerinin markasını tanıtabileceği modern tasarımlı şık karton çantalar.
- Mağaza çantaları. Giyim mağazaları, gömlekçiler içn renkli karton çantalar
- Rengarenk kağıt poşetler. Sizlerden gelen görsellerle dizayn edilmiş,özel marka baskılı ve defalarca kullanılabilen tasarruflu kağıt posetler
- Kuşe ve selefonlu aksesuar ve parfümeri gibi satış mağazalarına yönelik, geniş körüklü karton
- Marka tanıtımınız için sokaktaki temsilciniz olacak şık tasarımlı büyük boy kağıt poşetler.
- Yerli bristol, 4 renk ofset baskılı, ip saplı kagit poşet
- Hastaneler için röntgen zarfları. Röntgen zarfları 2 boy olarak üretilmektedir. Büyük boy filmlere özel ve küçük boy filmlere özel olarak üretilen röntgen zarfları el geçmeli olarak imal edilmektedir.
-  El geçmeli poşetler. Hastanelere özel renkli marka baskılı karton röntgen zarfları

- Siz yeter ki; bu sayfaya kadar gelip bizimle iletişime geçin. Gerisini olmuş bilin.

Exprınt karton, Lüxtriplex karton, Amerikan Bristol, Kushe üzerine rengarenk ofset baskı yapılmış, üzerine parlak veya mat selefon kaplanmış, pp ip saplı torbalar.

Başta İstanbul olmak üzere  tüm yurt içi ve yurt dışına toptan ve perakende kagit poset satışı yapılmaktadır. 2. Matbaacılar Sitesi - Topkapı - Bayrampaşa - İstanbul +90 (0212) 567 37 99


gümüş yaldızlı poşetler
Gümüş yaldız baskılı
Giyim mağazaları için rengarenk, büyük boy karton çantalar. Parlak veya mat selefonlu, altın varak, gümüş varaklı. Her zevke göre ayrı ayrı tasarlanabilen kağıt poşetler sizin diğerlerinden farkınızdır. Farkınızı bizimle yaşayın!

Cere Ambalaj blog

varak yaldızlı kağıt çanta
Altın varak baskı
Büyük boy renkli ve selefonlu örnek modellerimizi görmek ister misiniz?
WhatsApp ile bize yazın. İstediğiniz ebat ve kalitede görselleri sizle paylaşaşım.
karton torba + karton poşet modelleri + jpg
Rengarenk battal boy

Battal boy renkli, parlak ve parlak selefonlu kağit poşet modeli. 54 x 39 x 13 cm ebadında, 4 renk baskılı, parlak selefonlu karton poşet için doğru yerdesiniz. Haydi siz de whatsApp üzerinden bize yazın ve fiyatlarımız hakkında bilgi alın. İmalatçı firma farkını yaşayın.
WhatsApp numaramız : 90-537 284 14 13


İl paradiso butik / Ataköy - İstanbul
amerikan bristol kağıt poşet modeli
Modaevi ve giyim mağazası ambalajAmerikan bristol, Exprınt karton, lüx tripleks karton, kuşeden üretilen orta boy örnekleri... İmalatçısı firmadan karton çanta modelleri. 24 x 39 x 9 veya 25 x 38 x 8 cö orta boy karton poşet
17 x 26 x 7 cm ebadında küçük boy aksesuar poşetleri. İhtiyacınızı bize bildirin size uygun ürünlerimizi paylaşalım.

İnotec / İstanbul
kağıt poşet modelleri + jpg
İnotec karton poşet çanta
Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulubü / İstanbul
Üniversitelerin tanıtım amaçlı kullanabileceği karton cantalar.

bü yapı kulübü + karton çanta + png
Boğaziçi üniversitesi yapı kulubü

NOT: Parlak ve mat selefon arasında küçük bir fiyat farkı olsa da biz bunu müşterilemize yansıtmıyoruz. Özellikle koyu zemin baskılarda mat selefonu tavsiye ediyoruz.

Rengarenk karton çantalar. 4 renk ofset baskılı, parlak veya mat selefon kaplamalı, ip saplı...

Çeşitli tanıtım, açılış ve fuarlarda kullanabileceğiniz istediğiniz ebat ve miktarda sipariş edebileceğiniz ön ödemeli karton çanta modelleri.
Kraft torba

Lens Dünyası / Samsun

Lens Dünyası SamsunKagıt ambalaj en etkili tanıtım ve reklam aracıdır.

Uygun fiyata siparişler.

Optik ve lens firmaları için şık ambalaj malzemeleri. Geri dönüşümlü, çevre dostu kraft çantalar.

CERE paper bags...

Sigorta firmaları için karton poşet örnekleri.

Deri, cüzdan ve aksesuar için karton çantalar.


Spor kulüplerine lisanslı ürün satışlarında kullanabilecekleri zarf şekli hediye paketleri.Trabzonspor lisanli ürünler satış markası TS CLUB

25 x 20 x 8 cm ebadında gözlük ve lens mağazalarına özel ebatlar
39 x 24 x 9 cm ebadında gömlekçilere özel ebatlar.
BİSSE gömlek
Orta boy karton çantalar24 x 39 x 8 cm ebadındaki bir karton poşet ile sizlerde kurumunuzun tanıtımını yapabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Firma veya kurumunuzun logosu ile birlikte vermek istediğiniz mesajı bize e-mail atıp, 0212-567 37 99 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli.


ibb karton poşet
İstanbul BB. görselleri25 x 39 x 8 cm ebadındaki bir çanta, grafik onayından sonra yaklaşık 3 iş gününde hazır hale gelmektedir. 

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi kagit poset örneği

2.Matbaacılar Sitesi / Topkapı

Topkapı 2.Matbaacılar sitesi irili ufaklı yüzlerce matbaa ve ambalaj firmasının bir arada bulunduğu Türkiye'nin en büyük matbaacılar sitesidir.2.Matbaacılar sitesinde matbaa ile ilgili her ihtiyacınızı karşılayabilirisniz.

yapı kulbü bogaziçi üni karton poşet
Boğaziçi Üniversitesi - Yapı kulubü

32 x 45 x 12 cm ebadında Amerikan Bristol'dan imal edilen selefonlu büyük dikey boy çanta örneği.
krfat papers, samsung
Samsung kraft ambalaj